رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۷ | کد خبر : 54829
 • پایانه مرزی مهران؛ جلوه‌گاه شور عشق حسینی

  به گزارش وعده صادق ،در حالی که ۱۰ روز تا همایش عظیم مردم ولایتمدار ایران اسلامی برای شرکت در مراسم اربعین حسینی زمان مانده است اما شهر مهران شاهد حضور فوج فوج عاشقان حریم یار است.

  این زائران که از جای جای ایران و با طی مسافت های طولانی و مشکلات زیاد خود را به پایانه مرزی مهران رسانده اند امیدوارند که تشریفات خروج از مرز سریع تر انجام شود تا بتوانند به کوی دلدار برسند.

  مهدی محمودی که از زنجان خود را به مرز مهران رسانده اظهار داشت: امسال برنامه ریزی کردیم که چند روز زودتر از اربعین به مهران بیاییم تا با مشکلات ترافیکی روزهای پایانی مواجه نشویم.

  وی گفت: به صورت گروهی به مهران آمده ایم و امشب را در اینجا استراحت خواهیم کرد و امیدواریم فردا بتوانیم که از مرز خارج شویم و برنامه پیاده روی تا کربلا را شروع کنیم.

  این زائر زنجانی گفت: از مسیر بزرگراه تهران تا اندیمشک آمدیم که مسیری خوب و مطمئن بود و فقط از اندیشمک تا دهلران و از دهلران تا مهران وضعیت جاده ها خوب نبود که باید مسئولان برای چهار بانده کردن آن اقدام کنند.

  امروز ۶۴ هزار زائر اربعین از مرز مهران تردد کرده‌اند

  نوراله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام در ارتباط با حجم تردد زائران به پایانه مرزی مهران اظهار داشت: پیش بینی می شود در روزهای آینده که به کنگره عظیم اربعین نزدیک تر می شویم حجم تردد زائران در مسیرهای منتهی به مرز مهران بیشتر شود.

  وی گفت:  امروز میزان تردد زائران از پایانه مرزی مهران بر اساس آماری که اخذ شده بیش از ۶۴ هزار نفر بوده است که از شهرهای مختلف خود را به مهران رسانده اند./تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار