رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲ | کد خبر : 54878
 • اربعین روز شکستن بت‌های زمان است

  به گزارش وعده صادق ،حجت الاسلام علی معبودی نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) در قزوین، گفت :پیاده روی اربعین را یادآور پیاده روی اهل بیت امام حسین(ع) دانست و گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ارادت و قدردانی خود را به امام حسین(ع) نشان می‌دهند.

  وی در ادامه افزود: مردم با حضور در راهپیمایی اربعین یاد امام حسین(ع) را در دلها زنده نگه می‌دارند و با گذشت روزها از این حادثه، نهضت امام حسین(ع) بیشتر ظهور پیدا می‌کند و این نشان می‌دهد اگر جمعیت کمی در مسیر حق قدم بردارند بر جمعیت کثیر پیروز می‌شوند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) با بیان اینکه امام حسین(ع) با نهضت خود اسلام را نجات دادند تصریح کرد: عاشورا منشأ حرکت به سمت تعالی، ارزشهای دینی و اخلاقی و مبارزه با پستی و پلیدیها است.

  اربعین روز مبارزه

  حجت الاسلام معبودی عنوان کرد: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی اربعین مردم را با راه و منش امام حسین(ع) بیشتر آشنا می‌کند و دشمنان به قدرت مسلمانان پی می‌برند.

  وی با بیان اینکه آرمانهای امام حسین(ع) باید در همایش اربعین بیان شود اظهار کرد: شیعیان و مومنان باید هر چه را که موجب به هم ریختگی وحدت می‌شود را کنار بگذارند و مبلغان اهداف دشمنان را که می‌خواهند شکوه اسلام را زیر سؤال ببرند برای مردم تبیین کنند و اهداف و کینه توزی دشمنان نسبت به مسلمانان را برای مردم بیان کنند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) تاکید کرد: تربیت مبلغ اربعین یکی از ضروریات است، اربعین ظرفیت عظیمی است و دشمن ساکت نمی‌نشیند و به فکر تفرقه انگیزی و برهم زدن وحدت مومنان تلاش می‌کند.

  حجت الاسلام معبودی در پایان گفت: مبلغان آموزش دیده باید در میان زایران حاضر شوند و اهداف و آرمانهای امام حسین(ع) را برای مردم تبیین کنند و مردم را با شبهات و انحرافات آشنا کنند، حضور مردم در اربعین سالهای آینده شکوه بیشتری پیدا خواهد کرد و دشمن توطئه‌هایی را طراحی خواهد کرد بنابراین حوزه علمیه باید تدابیر بیشتری را اتخاذ کند./رسا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار