رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶ | کد خبر : 54937
 • ماموستا حسینی: جنایات آمریکا در شهر سامرا محکوم است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا سیداحسن حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به جنایات اخیر و حادثه تروریستی شهر سامرا مبنی بر شهادت جمعی از مسلمانان و برادران شیعه و سنی در این شهر اظهار داشت: دو امام بزرگوار دهم و یازدهم یعنی امام علی‌الهادی که با ۴۰ سال عمر و امام حسن عسکری که ۲۸ سال عمر داشتند در شهر سامرا دفن شده‌اند که دانشمندان و بزرگان در این باره فرموده‌اند هر کسی به شهر سامرا برود و از نزدیک ببیند خوشحال می‌شود.

  وی گفت: جنایات و حادثه تروریستی اخیر آمریکا در شهر سامرا یعنی شهر دو جگر گوشه رسول اکرم(ص) که باعث زخمی شدن ۵۰ نفر و کشته شدن ۸ نفر از برادران اهل سنت و تشیع شد را محکوم می‌کنیم و اشد مجازات را برای آنها خواهانیم.

  امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اتفاقات و انتخابات اخیر آمریکا گفت: مردم آمریکا چون اتهام و عهدشکنی را از حاکمان خودشان دیده بودند و می‌گفتند که شما داعش را پرورش داده‌اید به آنها رأی ندادند و ما نیز مردم کردستان برای نابودی داعش و افکار پلید آنها دعای خیر می‌کنیم که هرچه زودتر نابود شوند چون به گفته دانشمندان داعش تا یک ماه آینده از بین می‌رود.

  وی گفت: رسول اکرم(ص) فرموده است دشمن سرسخت، خطرناک و سهمناک انسان شیطان و نفس اماره به سو در وجود خود انسان است و ما باید هوشیار باشیم و بدانیم شیطان با چه اعمال و رفتار ما خار و نابود می‌شود که آن رفتار را اعمال کنیم.

  ماموستا حسینی افزود: دشمن‌ترین دشمن انسان نفس اماره به سو خود انسان است که شب و روز، لحظه به لحظه در درون و باطن وجود خود ما آماده است تا ما را به دام خود گرفتار و از راه حقیقت و دین مبین اسلام انحراف کند.

  وی اظهار کرد: رسول اکرم(ص) فرموده است که یک بار شیطان را دیدم که خیلی خار و زشت بود و وقتی از اول سوال کردم که چرا اینقدر چهره خار و خطرناک دارین گفت به‌ خاطر اعمال شایسته و صالحه امت مسلمان است که به هیچ‌وجه برای من رام نمی‌شوند.

  امام جمعه موقت سنندج خاطرنشان کرد: شیطان به رسول اکرم(ص) گفت بر اثر سر و صدای اسب مهاجرین و مسلمانان که با شوق و ذوق و خوشحالی برای جهاد و دفاع از قرآن و شریعت دین مبین اسلام آماد می‌شوند و فریب و منحرف نمی‌شوند ناراحت و همیشه شرمنده هستم.

  وی در بخشی دیگر از سخنان خود به مجاهدت‌های حضرت حمزه اشاره کرد و گفت: حضرت حمزه در آن دوران یار و یاور رسول اکرم(ص) بود و در شب اول ازدواج خود نیز برای دفاع از حق و حقیقت مال و همسر خود را برجاگذاشت و پیامبرگرامی را همراهی کرد که در همان شب به درجه رفیع شهادت نائل شد.

  امام جمعه موقت سنندج خطاب به جوانان گفت: بزرگان و پدر و مادران ما اهل جمعه و جماعت و دیانت هستند شما نیز باید با پیروی از راه و منش آنها بیشتر به سمت نماز جمعه و جماعت اشتیاق پیدا کنید و در این راه سردی‌ها را فراموش و راه حق و حقیقت را ادامه بدهید تا از گناه و مصیبت و راه‌های منحرف دور شوید.

  وی گفت: مقابله با نفس اماره، دوری از گناه و مصیبت، دوری از شب نشینی‌های منحرف، دوری از درست استفاده نکردن از اینترنت و دوری از ماهواره از راه‌های مبارزه با شیطان است.

  ماموستا حسینی با اشاره به کسب روزی حلال افزود: هر خانه و مکانی که روزی حلال در آن باشد آنجا خانه نور است و از همه شما عزیزان درخواست دارم که برای خانواده و فرزندان خود روزی حلال ببرید تا فرزندان شما نیز با حلالی و شرف و آبرو زندگی کنند چون مال حرام، آتش بردن به خانه است.

  وی گفت: امیدوارم که خدای متعال به لطف و کرم خود همه مسلمانان را از مال حرام دور کند و از شر شیطان نجاتمان بدهد.

  انتتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار