• تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱ | کد خبر : 54940

 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری رویترز از ژنو، ‘راوینا شامداسانی’ سخنگوی حقوق بشری سازمان ملل متحد گفت: عناصر داعش افزون بر اعدام ده ها تن دیگر در هفته جاری (سه شنبه)، در مناطق مسکونی غیرنظامی آمونیاک و گوگرد ذخیره سازی کرده است.
  شامداسانی به نقل از اطلاعات دریافتی از منابع حاضر در موصل و فردی که در جریان یکی از این قتل عام ها، تظاهر به مردن کرده بود، افزود: گور گروهی کشف شده با بیش از ۱۰۰ جنازه در حمام العلیل یکی از کشتارگاه های داعش در این شهر و حومه آن بوده است.
  وی افزود: این افراد به اتهام خیانت و همکاری با نیروهای مسلح عراق که برای بازپس گیری موصل پس از اشغال توسط داعش در سال ۲۰۱۴ تلاش می کنند و همچنین کاربرد تلفن همراه یا خودداری از همکاری با این گروه، اعدام شده اند.
  وی افزود: داعش افرادی مجهز به کمربندهای انفجاری که احتمالا پسران نوجوان یا جوان هستند، در کوچه های بخش قدیمی موصل مستقر کرده و زنان ربوده شده را در اختیار عناصر خود قرار می دهد و یا به آنها گفته است که از آنها برای همراهی کاروان های عناصر داعش استفاده خواهد شد.
  نیروهای مسلح عراق از روز دوشنبه ۲۶ مهر ماه (۱۷ اکتبر)، عملیات گسترده و همه جانبه ای را برای بازپس گیری موصل آغاز کرده اند.
  اروپام**۱۴۸۶*۱۵۷۹
  مترجم: محسن شریفی**انتشار دهنده : مرضیه فاتحی علیشاه

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار