• تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱ | کد خبر : 54988
 • ثبت دوربینی تخلفات ساکن در شمال تهران

  رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز ثبت دوربینی تخلفات ساکن در شمال تهران خبر داد.

  سرهنگ مراد مرادی در گفت وگو با ایسنا در این باره گفت: با هماهنگی های انجام شده تصمیم بر آن شد تا از روز چهارشنبه هفته آینده تخلفات ساکن در معابر و خیابان های منطقه یک تهران توسط دوربین ها ثبت شود.

   

  وی هدف از اجرای این طرح را پاسخگویی به مطالبه شهروندان و روان‌سازی ترافیکی در این معابر اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه تخلفات ساکن در معابر شمالی تهران و منطقه شمیرانات نارضایتی ساکنان و رانندگان را به دنبال داشته و سبب ایجاد ترافیک در این منطقه شده بود، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با هماهنگی شهرداری منطقه یک این طرح را اجرا کرده و براین اساس از روز چهارشنبه هفته آینده تخلفات خودروهای ساکن در این محدوده توسط دوربین ها ثبت خواهد شد.

   

  مرادی درباره محل هایی که توسط دوربین ها کنترل می شود، اظهارکرد: در خیایان شهرداری حدفاصل خیابان قدس تا میدان تجریش، ورودی ها و وخروجی های خیایان ولیعصر در میدان تجریش، خیابان دزاشیب در تقاطع با خیابان قدس، ضلع جنوبی خیابان قدس، ضلع جنوبی پارک وی به سمت مدرس جنوب و خیابان شریعتی در محدوده میدان قدس از جمله خیابان هایی است که دوربین های کنترل تخلف ساکن در آن نصب شده و با آن برخورد می شود.

   

  رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تخلفات ساکن(پارک دوبل و توقف زیر تابلو توقف) ممنوع را جزو تخلفاتی دانست که با آن برخورد می شود و گفت: علاوه بر دوربین ها مأموران پلیس راهور نیز با این تخلفات برخورد خواهند کرد.

  مرادی مبلغ جریمه این خودروها را نیز ۴۰ هزار تومان اعلام کرد و به ایسنا گفت: اطلاع رسانی های لازم از طریق نصب بنر در این مناطق انجام شده است، همچنین تصمیم داریم تا در آینده این فناوری را در دیگر نقاط پایتخت نیز اجرایی کنیم.

   

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار