• تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۹ | کد خبر : 55022
 • مأموریت ویژه پلیس آگاهی در راهپیمایی اربعین/ ایسنا؛ رسانه‌ای امین است

  رییس پلیس آگاهی ناجا از تأمین امنیت شهرهای مرزی در ایام اربعین از سوی پلیس آگاهی خبر داد و گفت: تیم هایی از پلیس آگاهی برای این امر به شهرهای مرزی اعزام شده اند.

  سردار محمدرضا مقیمی با حضور درغرفه ایسنا در آخرین روز از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های، ایسنا را یکی از رسانه‌های امین و قابل اطمینان برای نیروی انتظامی دانست و گفت: عمده انتظاراتی که ما از رسانه های مختلف داریم از سوی ایسنا و خبرنگاران آن برآورده می شود و این رسانه نقش موثری در تأمین امنیت و ارتقاء احساس امنیت در جامعه دارد.

   

  مقیمی با بیان اینکه ایسنا خبر غلط و شایعه را روی خروجی خود منتشر نمی کند، ادامه داد: تیم حرفه ای و خبرنگاران این رسانه تعامل خوبی با پلیس دارند و حتی زمانی که پاسخ به پیگیری های آنان داده نمی شود آنان به خوبی می دانند که عدم پاسخگویی به خاطر طی شدن مراحل پرونده است.

   

  رییس پلیس آگاهی ناجا، همچنین از ایسنا به عنوان رسانه ای نام برد که اخبار تلخ را همراه با تحلیل ها و آسیب شناسی ارائه داده و از این منظر سبب پیشگیرانه شدن موضوع می شود.

   

  تأمین امنیت شهرهای مرزی اربعین از سوی پلیس آگاهی


  وی در بخش دیگری ازسخنانش به تدابیر نیروی انتظامی برای تأمین امنیت شهرهای مرزی ایران با عراق در ایام اربعین خبر داد و به ایسنا گفت: تامین امنیت سه شهر مرزی در ایام راهپیمایی اربعین بر عهده مأموران پلیس آگاهی گذاشته شده و در همین راستا تیم هایی نیز از تهران به شهرهای مرزی ایران با عراق اعزام شده اند.

   

  مقیمی با بیان اینکه موارد ناامنی در این شهرها را رصد می کنیم، ادامه داد: هدف ما تأمین امنیت رائران است و در این مورد توصیه ها و هشدارهای لازم به زائران و همچنبن عوامل اجرایی داده شده است.

   

  رییس پلیس آگاهی ناجا از زائران خواست که بدون داشتن گذرنامه و ویزای معتبر به کشور عراق سفر نکنند.

   

  انتهای پیا.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار