رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۸ | کد خبر : 55059
 • ضرورت ایجاد گشت‌های محسوس و نامحسوس در مسیر تردد زائران اربعین

  رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی در بازدید از دروازه ورودی زائران اربعین حسینی (ع) به استان کرمانشاه، گفت: پلیس با اخلاق اسلامی به زوار اربعین حسینی (ع) خدمت می‌کند و با جان و دل در برقراری امنیت هرچه بیشتر و بهتر این حرکت عظیم قدم بر می‌دارد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار محمد شرفی با سفر به استان‌های غربی کشور که در مسیر تردد زائرین اربعین حسینی (ع) هستند، از شهرستان کنگاور که دروازه ورود به استان کرمانشاه از مرکز کشور است، بازدید کرد.

  وی ضمن بازدید از ایستگاه‌هایی که در ورودی، خروجی و مرکز شهر کنگاور جهت پذیرایی و اسکان زائران تدارک دیده شده است، از زحمات تمامی کارکنان انتظامی استان قدردانی کرد.

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا در این بازدید اظهار کرد: خدمت به زائران امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) اجری عظیم دارد که نصیب پرسنل ناجا شده است.

  شرفی افزود: پلیس با اخلاق اسلامی به زائران اربعین حسینی (ع) خدمت می‌کند و با جان و دل در برقراری امنیت هرچه بیشتر و بهتر این حرکت عظیم قدم برمی‌دارد.

  وی، برقراری امنیت همه جانبه را از اولویت‌های پلیس برشمرد و تصریح کرد: ایجاد گشت‌های محسوس و نامحسوس و نیز ایستگاه‌های ایست و بازرسی موقت، در راستای برقراری امنیت بیشتر ضروری است.

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: افزایش و ظرفیت‌سازی توقفگاه‌ها در جهت کنترل جمعیت زوار در مواقع ضروری، ایجاد تعمیرگاه‌های موقت و سیار جهت امدادرسانی به خودروهای زوار و رعایت استانداردها و الزامات انتظامی و امنیتی، امدادی و بهداشتی حائز اهمیت است.

  شرفی تصریح کرد: فعال‌سازی و بازگشایی مسیر بازگشت ایستگاه بازرسی شهید “زنگنه” کنگاور جهت تسریع در رفت و آمد خودروها، برقراری تعامل و هماهنگی با ارگان‌های دولتی دارای شرح وظایف در ستاد اربعین و نیز فراهم کردن امکانات رفاهی، در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار می‌گیرد.

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا بر میزبانی شایسته زائران کربلای معلی تأکید کرد و گفت: نیروی انتظامی همچون سال‌های گذشته حضور موثری خواهد داشت تا با یاری خداوند متعال، پیاده‌روی میلیونی اربعین، حماسه عظیم دیگری را خلق کرده و اتحاد مسلمانان را به سراسر دنیا مخابره کند.


  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار