• تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴ | کد خبر : 55094
 • سفر ۳۵ نماینده در ایام اربعین زمان جلسه روز چهارشنبه را تغییر داد/ دولت بودجه را آذرماه به مجلس می آورد

  سفر 35 نماینده در ایام اربعین زمان جلسه روز چهارشنبه را تغییر داد/ دولت بودجه را آذرماه به مجلس می آورداکبررنجبرزاده در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان با بیان اینکه یکشنبه آینده ممکن است برخی از نمایندگان سفر بروند و حضور نداشته باشند، گفت: درحال حاضر با فرارسیدن ایام اربعین حدود۲۰ نفر برای پیاده روی رفته اند و الان حضور ندارند.

  عضوهیئت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: ۱۵ نفر دیگر هم روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به صورت هوایی خواهند رفت که این امر سبب شد هیئت رئیسه با توجه به شرایط موجود زمان جلسه را از روز چهارشنبه به روز یکشنبه موکول کند.

  وی تصریح کرد: مجلس به صورت پشت سر هم سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسه خواهد داشت وجلسات کمیسیون ها هم عصرها برگزار خواهد بود.

  رنجبرزاده با اشاره به جلسات روزهای گذشته بیان داشت: در این جلسات مواردی که مربوط به گذشته بود در دستور کار جلسه قرار گرفت.
  عضوهیئت رئیسه مجلس افزود: یکی از این مباحث موافقت نامه بین ایران و بعضی از کشورها بود و بحث دیگر هم که دردستور کار است سوال از وزیر برای روز دوشنبه است.

  وی ادامه داد: بحث دیگر که مطرح است گزارش تحقیق وتفحص از کمیسیون بهداشت و روند سلامت در کشوراست که آماده قرائت است.
  رنجبرزاده با تأکید بر اینکه کمیسیون تلفیق نباید تعطیل شود، اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق برنامه داریم و قرار است دولت بودجه را آذرماه به مجلس بیاورد و به همین دلیل نگران تعطیلی هستیم و باید کار را ادامه دهیم تا به صحن علنی بیاید.

  عضوهیئت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه اعضای کمیسیون تلفیق باید سفرهایشان را لغوکنند خواستار شد حضور افراد در کمیسیون تلفیق ادامه یابد تا صحن علنی هم تعطیل نشود.

  وی با اشاره به اینکه در این هفته وزیر کشور واقتصاد به مجلس  خواهند آمد تا به مسائل مربوط به پدیده شاندیز پاسخ دهند، بیان داشت: سال گذشته اعضای پدیده به وزیر ا قتصاد  گفتند که ما این موضوع را حل می کنیم.

  رنجبرزاده ادامه داد: بحث دیگر در مورد موسسه مالی واعتباری ثامن الحجج است که مردم سپرده گذاری کرده اند ودرخواست های مردمی نسبت به تعیین تکلیفشان بالاست.

  عضوهیئت رئیسه مجلس بیان داشت: در حال حاضر موسسه مالی غیر مجاز نداریم و موسساتی که توان مالی آنها پایین است باید  کنترل شده فعالیت کنند تا مبادا در صورت ورشکست شدن برای مردم مشکلات بوجود آورند.

  رنجبرزاده در پایان تاکید کرد: بانک مرکزی باید جلوی فعالیت موسساتی را که شرایط فعالیت ندارند را بگیرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار