• تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴ | کد خبر : 55094
 • سفر 35 نماینده در ایام اربعین زمان جلسه روز چهارشنبه را تغییر داد/ دولت بودجه را آذرماه به مجلس می آورداکبررنجبرزاده در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان با بیان اینکه یکشنبه آینده ممکن است برخی از نمایندگان سفر بروند و حضور نداشته باشند، گفت: درحال حاضر با فرارسیدن ایام اربعین حدود۲۰ نفر برای پیاده روی رفته اند و الان حضور ندارند.

  عضوهیئت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: ۱۵ نفر دیگر هم روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به صورت هوایی خواهند رفت که این امر سبب شد هیئت رئیسه با توجه به شرایط موجود زمان جلسه را از روز چهارشنبه به روز یکشنبه موکول کند.

  وی تصریح کرد: مجلس به صورت پشت سر هم سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسه خواهد داشت وجلسات کمیسیون ها هم عصرها برگزار خواهد بود.

  رنجبرزاده با اشاره به جلسات روزهای گذشته بیان داشت: در این جلسات مواردی که مربوط به گذشته بود در دستور کار جلسه قرار گرفت.
  عضوهیئت رئیسه مجلس افزود: یکی از این مباحث موافقت نامه بین ایران و بعضی از کشورها بود و بحث دیگر هم که دردستور کار است سوال از وزیر برای روز دوشنبه است.

  وی ادامه داد: بحث دیگر که مطرح است گزارش تحقیق وتفحص از کمیسیون بهداشت و روند سلامت در کشوراست که آماده قرائت است.
  رنجبرزاده با تأکید بر اینکه کمیسیون تلفیق نباید تعطیل شود، اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق برنامه داریم و قرار است دولت بودجه را آذرماه به مجلس بیاورد و به همین دلیل نگران تعطیلی هستیم و باید کار را ادامه دهیم تا به صحن علنی بیاید.

  عضوهیئت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه اعضای کمیسیون تلفیق باید سفرهایشان را لغوکنند خواستار شد حضور افراد در کمیسیون تلفیق ادامه یابد تا صحن علنی هم تعطیل نشود.

  وی با اشاره به اینکه در این هفته وزیر کشور واقتصاد به مجلس  خواهند آمد تا به مسائل مربوط به پدیده شاندیز پاسخ دهند، بیان داشت: سال گذشته اعضای پدیده به وزیر ا قتصاد  گفتند که ما این موضوع را حل می کنیم.

  رنجبرزاده ادامه داد: بحث دیگر در مورد موسسه مالی واعتباری ثامن الحجج است که مردم سپرده گذاری کرده اند ودرخواست های مردمی نسبت به تعیین تکلیفشان بالاست.

  عضوهیئت رئیسه مجلس بیان داشت: در حال حاضر موسسه مالی غیر مجاز نداریم و موسساتی که توان مالی آنها پایین است باید  کنترل شده فعالیت کنند تا مبادا در صورت ورشکست شدن برای مردم مشکلات بوجود آورند.

  رنجبرزاده در پایان تاکید کرد: بانک مرکزی باید جلوی فعالیت موسساتی را که شرایط فعالیت ندارند را بگیرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  ترسیم مدار امنیتی برای جهان اسلام/ از امنیت مطلوبی در کشور برخورداریم تمرکز کلید پیروزی استقلال برابر تراکتورسازی است تدریس زبان ترکی در دانشگاه یک توطئه است/ از استیضاح وزیر راه کوتاه نمی‌آییم عکس/ بزرگترین کوه یخ شناور دنیا احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفت پیام وزیر کشور درباره برگزاری برنامه‌های روز دانشجو+اینستاپست وزارت خارجه آمریکا:به نتایج گفت و گو ها بر سر آتش بس سوریه امیدواریم تداوم مشورت و همکاری های کشورهای اوپک جهت ثبات بازار و افزایش قیمت نفت ضروری است تداوم همکاری کشورهای اوپک برای ثبات بازار و افزایش قیمت نفت ضروریست/ استقبال از ارتقای همکاری های تهران_ کاراکاس «بقا» درگذشت حوزه نباید دچار توهم در شناخت مسائل شود میوه‌هایی که شما را در برابر آلودگی هوا واکسینه می‌کنند درمان سریع گرفتگی بینی کودکان در منزل+ دستورالعمل مدارس اسلامی کمک آموزش و پرورش هستند نه رقیب سیاسی جذاب‌ترین نوزادان متولد شده در بیمارستان با لباس هایی جالب+تصاویر حجت‌الاسلام رئیسی: اگر دیروز تنها عده‌ای دلواپس برجام بودند‌ با اتفاقات اخیر ‌همه دلواپس شده‌اند استان کرمانشاه جزو اولین استان ها در بیکاری است عکس/ ۱۳۸ میلیارد دلار در یک عکس قاتل نامرئی، جان راننده کامیون را گرفت امضا های افراد سرشناس را بشناسید+عکس