رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۹ | کد خبر : 55127
 • دبیر کمیسیون امنیت ملی خبر داد:

  ابراز نگرانی مسئولین خوزستان از فعالیت گروه‌های تکفیری در این استان

  به گزارش وعده صادق محمدجواد جمالی نوبندگانی دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با میزان درباره سفر دیروز برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به استان خوزستان و اینکه در این سفر چه موضوعاتی مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی به همراه علاءالدین بروجردی رئیس این کمیسیون روز گذشته سفری را به استان خوزستان به منظور بازدید از این استان و مشکلاتی که در این منطقه وجود دارد انجام دادند.

  وی افزود: در راستای انجام این سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از منطقه اروند، چذابه، شلمچه و گذرگاه‌های مرزی استان بازدید کردند و در جریان مشکلات و مسائلی که در این منطقه وجود داشت قرار گرفتند.

  دبیرکمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از گذرگاه‌های مرزی که برای عبور زائرین اربعین تعبیه شده بود، گفت: خوشبختانه با تدبیری که از سوی مقامات استان خوزستان در این نقاط مرزی صورت گرفته بود شاهد بودیم که نحوه خدمات رسانی به زائرین اربعین در این مناطق به بهترین شکل ممکن وجود داشت که شایسته است از مقامات استان خوزستان به دلیل فراهم کردن این امکانات تقدیر و تشکر  کنیم.

  جمالی نوبندگانی با اشاره به جلسه اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و شرکت در جلسه شورای تامین استان تاکیدکرد: در این جلسات مسئولین استان پیرامون معضلات و مشکلات خوزستان از جمله بحث بیکاری و بحران‌های اجتماعی و اخلاقی مواردی را بیان کردند.

  وی افزود: بحث افزایش حاشیه‌نشینی در استان خوزستان و به خصوص در شهر اهواز از دیگر مباحثی بود که مسئولان استان خوزستان نسبت به‌ آن ابراز نگرانی خود را اعلام کردند و درخواست داشتند که مسئولان در جهت حل این مشکل وارد عمل شوند.

  دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحرک گروه‌های سلفی و تکفیری در استان خوزستان تصریح کرد: متاسفانه فعالیت آشکارا و سرمایه‌گذاری دولت وهابی عربستان در استان خوزستان و تحریک برخی از اقوام و جوانان از سوی وابستگان به این دولت در این منطقه از مشکلات دیگری بود که مسئولین استان در جلسه با ما مطرح کردند و خواهان آن بودند که دستگاه‌های امنیتی سازوکار جدی را در این راستا اتخاذ کنند.

  جمالی نوبندگانی تاکیدکرد: در سفر دو روزه اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به خوزستان همچنین مشکلات آب این منطقه و به خصوص کاهش و شوری آب کارون از سوی مسئولین این منطقه مطرح شد و آنها در خواست داشتند که باید فکر جدی را برای این معضل اتخاذ کرد.

  وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلاتی که از سوی مردم و مسئولین استان خوزستان در سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی به این منطقه مطرح شد معضلات عمومی کشور است ، تاکید کرد: بدون شک مجلس به عنوان یک رکن قانونگذار نمی‌تواند وعده و وعیدی را به مسئولین و مردم این منطقه برای حل مشکلاتشان بدهد اما اعضا پس از قرائت گزارش در کمیسیون امنیت ملی نسبت به بررسی وضعیت استان خوزستان به عنوان یکی از مناطق استراتژیک کشور با جدیت وارد عمل خواهند شد و از مسئولین ذیربط نیز درخواست خواهند کرد تا نسبت به حل مشکلات استان وارد عمل شوند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار