رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱ | کد خبر : 55159
 • دستگیری باند جعل مدارک مهاجرتی در روسیه

  وزارت کشور روسیه از شناسایی اعضای باند جعل اسناد و مدارک مهاجرتی و اقامتی در این کشور خبر داد که گروهی از آنها را کارمندان دولتی تشکیل می دادند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا از وستی ، ایزینا ولگ نماینده وزارت کشور روسیه گفت: این عده با راه اندازی شبکه های جذب مهاجر غیر قانونی ،برای آنان مدارک جعلی صادر می کردند و در قبال آن خارج از عرف رسیدگی پرونده در اداره مهاجرت،هزینه های گزاف می گرفتند.

  به گفته این مقام دولتی روسیه، برخی کارمندان دولت و اتباع کشورهای قفقاز در این شبکه حضور داشتند که کار انتقال مهاجران از گذرگاه های غیر رسمی، جعل ویزای روسیه، صدور کارت اقامت،صدور مدارک پزشکی،ثبت آدرس محل سکونت و رفت و آمد اتباع خارجی را بدون رعایت قوانین و مقررات مهاجرت به روسیه انجام می دادند.

  روسیه از هفته گذشته تمامی دفاتر پذیرش منطقه ای خدمات مهاجرتی در شهر مسکو را تعطیل کرد و با راه اندازی یک مرکز اصلی ،تمامی مراحل ثبت ،پذیرش ،آزمایش و صدور مجوزهای اقامتی را یکپارچه کرد.

  هدف از این اقدام، کنترل دقیق پرونده های مهاجرتی و مبارزه با رشوه خواری برخی از دفاتر رسیدگی به پرونده مهاجران در روسیه عنوان شده است.

  بسیاری از شرکت‌های جذب مهاجر روسیه در پی این تصمیم دولت ،سایت های خود را بسته و دفاتر خود را تعطیل کرده اند.

  روسیه به دلیل رشد منفی جمعیت همچنان با کمبود نیروی کار روبرو است و بیشتر مهاجران به روسیه را اتباع جمهوری های سابق شوروری از کشورهای آسیای میانه تشکیل می دهند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار