رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۴ | کد خبر : 55160
 • میهمانی هیلاری کلینتون برای ستاد انتخاباتی‌اش؛ “روزهای گذشته بسیار بسیار سخت بود

  به گزارش وعده صادق ،هیلاری کلینتون چهار روز پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای آخرین بار در جمع کارکنان ستاد انتخاباتی‌اش حاضر شد و اذعان کرد که روزهای گذشته بسیار بسیار سخت بوده و پس از شکست از ترامپ تسلی‌ناپذیر شده بود.

  به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، هیلاری کلینتون دموکرات که به سختی در کارزار انتخاباتی مقابل ترامپ شکست خورد، جمعه در مقر ستاد انتخاباتی‌اش در بروکلین میزبان کارکنان ستادش بود. او در میان تشویق حضار شروع به حرف زدن کرد و اذعان کرد که چند روز گذشته برای او “بسیار بسیار سخت” بوده و به لحاظ احساسی لطمه خورده است.

  کلینتون دموکرات همچنین اذعان کرد که پس از شکست مقابل دونالد ترامپ جمهوری‌خواه “تسلی‌ناپذیر” شده بود. در همین حال اد کلاین، از نویسندگان محافظه‌کار آمریکایی ادعا کرده است که کلینتون صبح چهارشنبه پس از شکست به یکی از دوستان او زنگ زده و به شدت گریه کرده است. دوست کلاین گفته است که شدت گریه کلینتون به حدی بوده که او حرف‌های هیلاری را متوجه نمی‌شده است.

  اد کلاین گفت که ظاهرا این وزیر خارجه سابق آمریکا، جیمز کومی مدیر اف‌بی‌آی را عامل شکست خود می‌دانسته است. جیمز کومی کسی بود که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرونده ایمیل‌های جنجالی کلینتون را مجددا بازگشایی کرد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار