رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۲ | کد خبر : 55191
 • چرا اسرائیل از ترامپ حمایت کرد؟

  مشاور ارشد ترامپ اصلی ترین گزینه برای تصدی سفارت آمریکا در اسرائیل

  جالب است که به واسطه پشتیبانی اکثر مشاهیر و چهره ها از خانم کلینتون وی در آراء ماخوذه با برتری حدود دویست هزار تایی پیروز رقابت به نظر می رسید، اما مشخص شد که ترامپ به واسطه نزدیکی بیشتر با سیاست های اسرائیل و آیوپاک توانست آراء الکترال بیشتری را کسب کرده و پیروز این انتخابات گردد.

  به گزارش وعده صادق روزنامه اسرائیلی معاریو نوشت: دیوید فریدمن ، مشاور ارشد ترامپ بنا به صلاح دید اسرائیل ، نامزد اصلی برای تصدی پست سفارت ایالات متحده در اسرائیل است.

  فریدمن ۵۷ ساله که به عنوان وکیل امور ملکی و ورشکستگی ترامپ سالها کارکرده است، یک امریکایی یهودی است که پدر فقیدش خاخام کنیسه هیلل در (( نورث وود میر)) و رئیس مجمع خاخام های نیویورک بوده است.

  حدود شش ماه قبل ، ترامپ فریدمن و جیسون گرین بلت، یکی دیگر از وکلایش، را به عنوان رئیس کمیته مشاورانش در زمینه اسرائیل منصوب کرد.

  جالب است که به واسطه پشتیبانی اکثر مشاهیر و چهره ها از خانم کلینتون وی در آراء ماخوذه با برتری حدود دویست هزار تایی پیروز رقابت به نظر می رسید، اما مشخص شد که ترامپ به واسطه نزدیکی بیشتر با سیاست های اسرائیل و آیوپاک توانست  آراء الکترال بیشتری را کسب کرده و پیروز این انتخابات گردد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار