• تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۲ | کد خبر : 55215
 • مصوبه های کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص پاداش آخر خدمت کارکنان دولت

  مصوبه های کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص پاداش آخر خدمت کارکنان دولت

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمود بهمنی در اظهاراتی افزود: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی ضریب پاداش آخر خدمت کارکنان دولت از ۵ به ۷ برابر افزایش یافت.

  وی اظهار داشت: بر اساس همین مصوبه مقرر شد تا ۷ برابر میزان حقوق پایه کارمندان دولت در هر سال در سنوات خدمت کارکنان ضرب و میزان پاداش آخر خدمت مشخص شود.

  بهمنی با اشاره به اینکه این طرح در کمیسیون تلفیق تصویب شده، گفت: این طرح باید به صحن علنی مجلس رفته و در آن جا نیز به تصویب برسد و در نهایت شورای نگهبان آن را تایید کند.

  بهمنی همچنین گفت که پیشنهاد محاسبه حقوق بازنشستگی کارکنان دولت بر اساس ۵ سال آخر خدمت نیز مورد قبول واقع نشده و مبنای کار همان ۲ سال آخر خواهد بود.

  وی اضافه کرد: با اجرای این طرح میزان پاداش آخر خدمت کارکنان دولت از مدیر عامل گرفته تا کارمندان یکسان سازی می شود در حالیکه قبل از این فاصله پاداش آخر خدمت بین این دو گروه خیلی زیاد بود.

  نائب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه قانون خدمات کشوری کم کم در حال پیاده شدن است، افزود: برای افرادی که قبل از این نیز بازنشسته شده اند هم بایستی فکری کرد زیرا یک بازنشسته نمی تواند امروز با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان زندگی خود را اداره کند.

  بهمنی همچنین به موضوع بازنشستگی کارمندان با ۶۰ سال سن و ۳۵ سال سابقه کار اشاره کرد و گفت: این موضوع نیز در مجلس به تصویب نرسیده است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار