• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۹ | کد خبر : 55288
 • رییس سازمان مدیریت بحران کشور تدابیر این سازمان برای راهپیمایی اربعین حسینی را تشریح کرد.

  اسماعیل نجار در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تدابیر سازمان مدیریت بحران برای راهپیمایی اربعین گفت: برابر تصمیمات اتخاذ شده سازمان مدیریت بحران کشور نیز به عنوان عضوی از قرارگاه اربعین تحت نظر وزارت کشور فعالیت می‌کند و در همین راستا وظایفی نیز بر عهده این سازمان گذاشته شده است.
   

  وی ادامه داد: تامین ایمنی و افزایش آمادگی شهرهای مرزی از جمله وظایفی است که بر عهده سازمان مدیریت بحران کشور است.

   

  نجار با بیان اینکه مدیران کل بحران‌های دو استان ایلام و خوزستان به عنوان دو استان دارای پایانه‌های مرزی فراخوانده و موارد لازم به آنان گفته شده‌ است، ادامه داد: تیم‌های مدیریت بحران در این استان‌ها از مدتی قبل به حالت آماده‌باش کامل درآمده و تجهیزات مورد نیاز نیز در اختیارشان قرار گرفته است تا در صورت بروز حوادث طبیعی احتمالی از آماده‌باش نسبی و قابل قبولی برخوردار باشند.

   

  رییس سازمان مدیریت بحران کشور اضافه کرد: تیمی از کارشناسان مدیریت بحران در ارزیابی که از این منطقه داشتند مخاطرات احتمالی را که ممکن است در این فصل از سال در دواستان ایلام و خوزستان رخ دهد، شناسایی کرده و تمهیدات لازم درباره مواجهه با آن اندیشیده شده است.  همچنین مدیریت بحران استان‌های معین همچون کرمانشاه و … نیز در آماده باش هستند.

   

  وی با بیان اینکه اماده‌باش مدیریت بحران برای اربعین تا بازگشت موج زائران از کشور عراق ادامه خواهد داشت، گفت: مدیریت بحران تمام امکانات و توان خود را برای خدمت به زائران عتبات به کار بسته است.

   

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار