• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵ | کد خبر : 55312
 • دانشگاهیان، مسئولان و تشکل‌ها سکوت خود در برابر تطهیر سران فتنه در دانشگاه‌ها را بشکنند

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی بیانیه‌ای در محکومیت نصب تصاویر سران فتنه در دانشگاه علامه طباطبایی و در حمایت از تحصن اعتراضی مسئول بسیج دانشجویی این دانشگاه اعلام کرد: از همه فرهیختگان، دانشجویان، اساتید، دلسوزان، مسئولان انقلابی و تشکل‌های دانشجویی تقاضامندیم سکوت خود را در برابر ادامه روند موجود و تطهیر سران خائن و غافل فتنه ۸۸ در دانشگاه ها بشکنند.

  در ابتدای این بیانیه آمده است: مطلع شدیم برادر گرامی فعال دانشجویی و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی جناب آقای حسین کیانی در پاسخ به قانون شکنی‌های مکرر انجمن اسلامی دانشگاه و عدم توجه به تذکرات شفاهی در دفعات گذشته و فعلی در نصب عکس سران فتنه و پس از پیگیری مسیرهای قانونی و عدم پاسخ گویی مسئولین دانشگاه علامه طباطبایی در چارچوب قانون و عدم حصول نتیجه دست به تحصن زده است. در حالی که رهبر معظم انقلاب چندین‌بار مسئله فتنه و فتنه‌گران را خط قرمز انقلاب دانسته‌اند متاسفانه بار دیگر شاهد نقض خطوط قرمز نظام و نقض مصوبه شورای عالی امنیت ملی و قوه قضاییه در انتشار عکس سران خائن و غافل فتنه ۸۸ در دانشگاه علامه طباطبایی بودیم.این در حالی است که طبق مصوبه شورای عالی امنیت ملی و قوه قضاییه کشور انتشار عکس سران فتنه ۸۸ در محیط دانشگاه ممنوع بوده و طبیعتا باید در این زمینه با تشکل‌ها و جریانات خاطی برخورد قانونی صورت گیرد.

  در ادامه تاکید شده است: آیا مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی که با گذشت چند روز از این اقدام وقیحانه در نصب عکس سران فتنه با سکوت خود مهر تایید بر این اقدام زده‌اند و بر طبق اخبار موثق نسبت به تذکرات دانشجویان انقلابی دانشگاه بی تفاوت بوده اند فراموش کرده‌اند که فتنه‌گران در روز قدس که براى دفاع از فلسطین و علیه رژیم غاصب صهیونیستی است، با روزه خواری علنی در ماه رمضان به نفع رژیم غاصب صهیونیست و علیه فلسطین اشغالی شعار انحرافی نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران را سر دادند.

  بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما ادامه داد: اگر مسئولان دانشگاه علامه فراموش کرده‌اند دانشجویان انقلابی به خوبی یاد دارند که فتنه گران روز ۱۶ آذر ۸۸به تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره) اهانت کرده و شعارهایی علیه مقدسات دینی مردم سر دادند. مطمئنا هیچ کس فراموش نکرده فتنه‌گران در روز عاشورای۸۸ ضمن شعار علیه جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه، وقاحت را به بالاترین حد رساندند و با هتک حرمت عزاداری سرور و سالار شهیدان به سوت و کف و هلهله و آتش زدن بنرهای عزاداری سرور و سالار شهیدان پرداختند… و تمام این مسائل و بدتر از آنها به دلیل ندانم کاری و بغی واضح سران فتنه رخ داد. همان‌ها که تذکرات مختلف دلسوزان نظام و بالاخص رهبر معظم انقلاب را نادیده گرفتند.

  این تشکل دانشجویی در ادامه تاکید کرد: از همه فرهیختگان، دانشجویان، اساتید، دلسوزان، مسئولان انقلابی و تشکل‌های دانشجویی تقاضامندیم سکوت خود را در برابر ادامه روند موجود و تطهیر سران خائن و غافل فتنه ۸۸ در دانشگاه ها بشکنند. چه آنکه ادامه این رویه دیگر حتی به « تطهیر سران فتنه ۸۸» هم ختم نمی‌شود.  لذا جامعه دانشگاهی ضمن محکومیت شدید این اقدام وقیحانه در نصب تصاویر سران فتنه در دانشگاه علامه طباطبایی و اقدام های مشابه در برخی از دانشگاه‌های دیگر  حمایت قاطع خود را از تحصن مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه انقلابی اعلام می‌داریم. امیدواریم تذکر دلسوزانه ما بسیجیان دانشگاه صدا و سیما مورد توجه قرار گیرد و سبب اقدام عملی در جهت رعایت قوانین و مصوبات شورای عالی امنیت ملی در دانشگاه ها و برخورد با خاطیان شود.

  در پایان این بیانیه آمده است: ضمن تذکر و مطالبه جدی از مسئولین جهت جلوگیری از این روند خاطرنشان می‌کنیم که خط قرمز محیط دانشجویی مسئله فتنه و فتنه گران است در صورت استمرار انفعال مسئولین وزارت علوم و مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی سکوت خود را خواهیم شکست و علی‌رغم میل باطنی مطابق بند میم وصیت نامه امام راحلمان عمل خواهیم نمود.

  انتهای پیام/

   

   

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار