رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ | کد خبر : 55331
 • کنفرانس امنیتی تهران ۲۱ آذرماه در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری، سید جلال دهقانی فیروزآبادی دبیر علمی کنفرانس امنیتی تهران صبح امروز در نشست خبری اظهارداشت: در سراسر دنیا کنفرانس‌های امنیتی مختلفی برگزار می‌شود که در این ارتباط در کشورهای منطقه هم از این کنفرانس‌ها به شکل سالیانه توسط اندیشکده‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

  وی تصریح‌کرد: با توجه به اهمیت منطقه خاورمیانه درباره نظم امنیتی منطقه سازوکارهای آن نیاز همفکری و هم افزایی اندیشمندان برای شرایط منطقه‌ای هستیم. ایران به عنوان یکی از قدرت‌های منطقه‌ای در غرب آسیا از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، سیاست ایران هم مبتنی بر نظمی با مشارکت همه کشورهاست ما معتقدیم امور منطقه باید توسط کشورهای منطقه‌ای مدیریت شود و نظام امنیتی باید بومی باشد پس ضرورت علمی و اجرایی در این باره هست.

  دبیر علمی کنفرانس امنیتی تهران تأکید کرد:‌ امنیت منطقه‌ای در شرایط کنونی از اهمیت بیشتری برخودار است زیرا منطقه در سال‌های اخیر با مسایل جدیدی روبرو است و تحولات بسیاری در آن رخ داده و لازم است نخبگان اجرایی و علمی بیشتر باهم مراوده داشته باشند پس تصمیم گرفته شد تا با همکاری اندیشکده های علمی کشور در این باره همایشی و کنفرانسی برگزار شود.

  دهقانی فیروزآبادی گفت: کنفرانس امنیتی تهران در ۲۱ آذرماه تحت عنوان نظم امنیتی در غرب آسیا در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد و بنا داریم این کنفرانس را به صورت سالیانه برگزار کنیم.

  وی افزود: دبیرخانه این کنفرانس در مرکز مطالعات بین‌المللی ابرار معاصر و با مشارکت ۱۳ پژوهشکده و اندیشکده فعال در عرصه سیاست خارجی و روابط بین‌الملل فعالیت دارد.

  ادامه دارد…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار