رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱ | کد خبر : 55356
 • اطلاعات آماری به پلیس در ایجاد امنیت پایدار کمک می‌کند

  سردار ساجدی نیا رییس پلیس و فرمانده انتظامی تهران

  رییس پلیس پایتخت گفت: مأموران پلیس پایتخت تمام تلاش خود را در برقراری امنیت ماموران آمارگیر “سرشماری عمومی نفوس و مسکن” به کار بسته اند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، پیش از ظهر امروز در بازدید از مرکز آمار ایران و همچنین ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور، از تلاش های بی شائبه و شبانه روزی آمارگیران این مرکز قدردانی کرد و گفت: کار شما برای پلیس در ارایه خدمات به شهروندان روحیه ساز است.

  این مقام انتظامی، ضمن تشکر از فعالیت جدی و احسن مأموران آمارگیر در شهر تهران، افزود: پلیس تمام تلاش خود را برای برقراری و ایجاد امنیت و آرامش ماموران آماگیر در تمامی ساعات انجام کار آمارگیری به کاربسته است.

  وی افزود: پلیس پایتخت آمادگی دارد هر گونه کمکی که از دستش بر می آید در این زمینه انجام دهد.

  ساجدی نیا ادامه داد: سیستم مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شبانه روز آمادگی دارد به تماس های ماموران آمارگیر پاسخ داده و در صورتی که مشکلی برای آنها ایجاد شده باشد، ماموران انتظامی ۱۱۰ کلانتری های سطح شهر تهران در محل حضور پیدا کرده و به مشکل رسیدگی می کنند.

  وی با اشاره به اینکه این سرشماری و آمارگیری علاوه بر تأمین اطلاعات عمومی و مورد نیاز کشور، می تواند به پلیس در بحث جغرافیای جرم و خدمات رسانی پلیس به شهروندان مفید واقع شود، گفت: این آمار به پلیس کمک می کند تا در جهت تامین و تقسیم نیروی مورد نیاز در مناطق پر تراکم، تدابیر لازم را در نظر بگیرد تا بتوانیم امنیتی پایدار را برای شهروندان ایجاد کنیم.

  سردار ساجدی نیا، پلیس پایتخت را خدمتگزار مردم دانست و افزود: همکارانم در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این آمادگی را دارند تا در همه زمینه ها به آمارگیران یاری دهند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار