رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴ | کد خبر : 55390
 • عملیات منحصر به فرد تک‌تیراندازان ارتش یمن علیه نظامیان سعودی

  به گزارش وعده صادق ،به نقل از العهد، تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به ادامه حملات عربستان به این کشور، دو نظامی سعودی را در روستای الصلو در استان تعز به هلاکت رساندند.

  تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین یک نظامی سعودی را در شرق الربوعه در منطقه عسیر از پای در آوردند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین یک دستگاه تانک متعلق به ائتلاف متجاوز سعودی را در منطقه بیر باشا در استان تعز منهدم کردند که در پی این حمله تمام خدمه این تانک به هلاکت رسیدند.

  ارتش یمن در ادامه عملیات نظامی با هدف متوقف ساختن تجاوز عربستان، پایگاههای نظامی سعودی در منطقه التبه الرملیه و الخزان در تعز را هدف قرار داد که در پی این حملات، شماری از نظامیان سعودی به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند.

  از سوی دیگر ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک خودروی نظامی حامل سلاح و مهمات عربستان را در شمال شرق کهبوب در استان لحج منهدم کردند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین مراکز تجمع نظامیان سعودی در منطقه التبه السوداء در شرق منطقه کهبوب را هدف حملات خمپاره‌ای خود قرار دادند.

  در این بین، یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در بخش ذباب در استان تعز را هدف قرار دادند.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی ۶ بار به منطقه وادی جاره و روستای قمر در استان جیزان حمله کردند، در مقابل یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن نیز مراکز تجمع نظامیان سعودی در دانشکده نظامی القرن و منطقه الخوبه و برج الدخان، و نیروگاه البیضاء را گلوله‌باران کرد.

  و خبر دیگر اینکه جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به‌طور اشتباهی مرکز تجمع مزدوران این ائتلاف را در روستای الحریقیه در استان تعز هدف قرار دادند.

  در همین راستا یک منبع نظامی به المسیره گفت که شماری از مزدوران عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن در پی حملات جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی به روستای الحریقیه، کشته و زخمی شدند.

  ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مراکز تجمع مزدوران در منطقه ذباب در تعز را هدف حملات توپخانه‌ای گسترده‌ خود قرار دادند.

  جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی گردان پدافند هوایی در الحدیده را چهاربار بمباران کردند. این جنگنده‌ها همچنین دوبار منطقه الجاح در بخش بیت الفقی، و دو بار منطقه العرج در بخش الصلیف را بمباران کردند.

  رژیم سعودی مزارع شهروندان یمنی در منطقه النعاشوه در بخش حیدان استان صعده در شمال یمن این کشور را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد.

  جنگنده‌های سعودی با بمب‌های خوشه‌ای منطقه الرصیفات در بخش کتاف صعده را هدف قرار دادند.

  از شنبه یکم آبان ماه جاری، در پی پایان یافتن آتش‌بس هفتاد و دو ساعته، عربستان سعودی حملات خود به مناطق مختلف یمن را تشدید کرده است و طی روزهای شنبه و یکشنبه گذشته دست‌کم ۱۰۰ شهروند یمنی در پی این حملات به شهادت رسیده و دهها تن نیز زخمی شدند.

  وزارت بهداشت یمن در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده است که شمار قربانیان تجاوز عربستان به این کشور به بیش از ۲۷هزار شهید و زخمی رسیده است.

  ادامه حملات عربستان به مناطق مسکونی یمن در حالی است که به‌دلیل سنگ‌اندازی این کشور، تمام طرح‌های حل بحران یمن با شکست مواجه شده است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار