• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۶ | کد خبر : 55442
 • گلایه مردم نسبت به اقدام عجیب امروز روحانی/ رئیس جمهور از ۴۰۰ متری یادمان شلمچه بدون ادای احترام به شهدا برگشت!

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حسن روحانی، رئیس جمهور امروز برای افتتاح چند پروژه عمرانی راهی استان خوزستان شد. افتتاح طرح آب رسانی به شهر اهواز و همینطور سامانه کنترل ترافیک راه آهن جنوب غرب دو پروژه مهمی بود که در جریان این سفر به بهره برداری رسید.


   


  پیش از این اعلام شده بود که به دلیل نزدیکی محل افتتاح پروژه آبرسانی شهر اهواز به یادمان شهدای شلمچه، رئیس جمهور بعد از افتتاح این پروژه برای ادای احترام به شهدا در این محل حضور خواهد یافت به همین سبب از ساعات ابتدایی امروز گروهی از مردم برای حضور در این مراسم در این محل حضور یافته بودند اما برخلاف وعده قبلی رئیس جمهور در این محل حضور پیدا نکرد.


   


  بیش از هزار نفر از مردم از ساعت یازده صبح تا پنج  بعدازظهر در محل یادمان شهدای شلمچه حضور یافته و منتظر حضور رئیس جمهور بودند. با توجه به فاصله حدود ۴۰۰ متری یادمان مذکور با محل سخنرانی رئیس‌جمهور، حاضرین در یادمان مراسم افتتاحیه ای که روحانی در آن حضور یافته بود را مشاهده می‌کردند و با توجه به اعلام قبلی منتظر حضور روحانی در این محل و برگزاری مراسم ادای احترام به شهدا بودند اما در اقدامی عجیب رئیس‌جمهور بدون حضور در این یادمان، محل را ترک کرد.


   


  این اتفاق با دلخوری جدی مردم مواجه شد و برخی از حاضران این اقدام را بی توجهی به جایگاه شهدا لقب داده و از این نحو مواجهه با ساحت شهدای شلمچه و مردمی که برای استقبال حضور یافته بودند، شدیدا گلایه کردند.


   


  منبع: تسنیم

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار