• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰ | کد خبر : 55458
 • رؤسای کارگروه‌های سه‌گانه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان انتخاب شدند

  ژاله فرامرزیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس به جلسه این تشکل سیاسی اشاره کرد و اظهار داشت: در جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان کلیات شرح وظایف کارگروه‌های سه‌گانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

  وی افزود: در این جلسه رؤسا و نواب رئیس کارگروه استان‌ها، سیاست‌گذاری و تعامل معرفی شدند که آقایان مرعشی و مبلغ به عنوان رئیس و نایب رئیس کارگروه استان‌ها از سوی اعضای شورا برگزیده شدند.

  دبیر شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: آقایان حسین کمالی و مجید فراهانی نیز به عنوان رئیس و نایب رئیس کارگروه سیاست‌گذاری و آقایان حاجی و مهرعلیزاده نیز به عنوان رئیس و نایب رئیس کارگروه تعامل انتخاب و معرفی شدند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از فارس، پیش از این محسن رهامی رئیس کارگروه تعامل شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بود که بررسی رؤسای جدید نشان می‌دهد فقط آقای رهامی برای سمت ریاست این کارگروه‌ها نامزد نشده است.

  برپایه این خبر چندی پیش برخی از احزاب اصلاح‌طلب اعلام کردند که فعالیت شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به اتمام رسیده بنابراین کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب را تشکیل دادند و محسن رهامی به عنوان سخنگوی این کمیته معرفی شد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار