رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱ | کد خبر : 55525
 • تمهیدات ناجا برای کاهش ازدحام جمعیت در مرز مهران

  ورود زائران از مرز مهران به کشور

  جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا، شایعه حذف ویزا و گذرنامه برای تردد به عراق را کذب محض عنوان کرد و گفت: داشتن مدارک گذرنامه و ویزا مقررات قانونی هستند و کسی نمی‌تواند برخلاف قانون رفتار کند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار محسن فتحی‌زاده در مرز مهران اظهار کرد: این روزها به اوج سفر اربعین نزدیک می‌شویم، طی دو روز آینده اوج سفرهای زائران به سمت مرزهای کشور عراق و بارگاه اباعبدالله الحسین (ع) است.

  وی با اشاره به افزایش بیش از ۱۰۵ درصدی تعداد زائران اربعین نسبت به سال گذشته، گفت: ناجا برنامه‌ریزی‌های خود را بر مبنای همین رشد جمعیتی در سفر اربعین طرح‌ریزی کرده است.

  جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حال حاضر فرایند سفر اربعین بدون مشکل در جریان است.

  وی با اشاره به روند تردد آرام زائران در پایانه مرزی مهران، گفت: نیروی انتظامی به‌منظور کاستن فشردگی و ازدحام جمعیت، از شب گذشته طرح لایه‌بندی سفر زائران را اجرا کرده است.

  سردار فتحی زاده تصریح کرد: تا پایان روز گذشته، یک‌میلیون و ۷۰ هزار زائر از مرزها عبور کرده‌اند که ۴۱ درصد آن شامل ۴۳۶ هزار زائر از مرز مهران خارج‌شده‌اند.

  جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا، شایعه حذف ویزا و گذرنامه را کذب محض عنوان و تصریح کرد: داشتن مدارک گذرنامه و ویزا مقررات قانونی هستند و کسی نمی‌تواند برخلاف قانون رفتار کند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار