• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷ | کد خبر : 55545
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد: دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حوزه هوایی و هوافضا در هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران که از تاریخ ۲۶ آبان ماه سال جاری به مدت ۴ روز در جزیره کیش برگزار می شود به نمایش گذاشته می شود.

  حاتمی افزود: سازمان های صنایع هوایی، هوافضا، صنایع دفاع، شرکت صنایع الکترونیک ایران وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توانمندی های تحقیقاتی و تولیدی خود را در حوزه های مختلف هوایی و هوافضایی در این نمایشگاه ارائه می کنند.

  وی در ادامه گفت: سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در این نمایشگاه محصولات و توانمندی شرکت های صها، پنها، هسا، قدس، سمت و پژوهشکده سازمان صنایع هوایی را با ارائه ۱۷۳ محصول، سامانه و توانمندی در حوزه های تولید و تعمیر هواپیما، بالگرد، پهپاد، موتور، پیشرانه، خدمات و فناوری ها به نمایش می گذارند.

   جانشین وزیر دفاع گفت: صا ایران نیز با شرکت های صا شیراز، صنایع اپتیک اصفهان و صنایع مخابرات و ارائه توانمندی های خود در حوزه رادار، سامانه مراقبت هوایی و ناوبری و ارتباط امن، اویونیک، محصولات و سامانه های الکترواپتیک مثل دوربین های هوایی حضور دارد.

  وی افزود: سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع هم با قطعات و سیستم های ناوبری، امور زیرساختی و نرم افزار های شبیه ساز پروازی و سازمان صنایع دفاع با نمایش تولیدات خود در زمینه تایر انواع هواپیما در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

  گفتنی است در هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران ۱۲ شرکت اروپایی و آسیایی و یکصد شرکت داخلی فعال در عرصه صنایع هوایی از جمله ۳۰ شرکت دانش بنیان حضور دارند.

  در حاشیه این نمایشگاه نیز اجرای نمایش هوایی توسط نیروی هوایی ارتش و تیم نمایش شوالیه های روسی با ۵ فروند سوخوی ۲۷ صورت می‌پذیرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار