• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷ | کد خبر : 55545
 • نمایش هوایی شوالیه‌های روسی با ۵ فروند سوخوی ۲۷ در جزیره کیش

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد: دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حوزه هوایی و هوافضا در هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران که از تاریخ ۲۶ آبان ماه سال جاری به مدت ۴ روز در جزیره کیش برگزار می شود به نمایش گذاشته می شود.

  حاتمی افزود: سازمان های صنایع هوایی، هوافضا، صنایع دفاع، شرکت صنایع الکترونیک ایران وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توانمندی های تحقیقاتی و تولیدی خود را در حوزه های مختلف هوایی و هوافضایی در این نمایشگاه ارائه می کنند.

  وی در ادامه گفت: سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در این نمایشگاه محصولات و توانمندی شرکت های صها، پنها، هسا، قدس، سمت و پژوهشکده سازمان صنایع هوایی را با ارائه ۱۷۳ محصول، سامانه و توانمندی در حوزه های تولید و تعمیر هواپیما، بالگرد، پهپاد، موتور، پیشرانه، خدمات و فناوری ها به نمایش می گذارند.

   جانشین وزیر دفاع گفت: صا ایران نیز با شرکت های صا شیراز، صنایع اپتیک اصفهان و صنایع مخابرات و ارائه توانمندی های خود در حوزه رادار، سامانه مراقبت هوایی و ناوبری و ارتباط امن، اویونیک، محصولات و سامانه های الکترواپتیک مثل دوربین های هوایی حضور دارد.

  وی افزود: سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع هم با قطعات و سیستم های ناوبری، امور زیرساختی و نرم افزار های شبیه ساز پروازی و سازمان صنایع دفاع با نمایش تولیدات خود در زمینه تایر انواع هواپیما در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

  گفتنی است در هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران ۱۲ شرکت اروپایی و آسیایی و یکصد شرکت داخلی فعال در عرصه صنایع هوایی از جمله ۳۰ شرکت دانش بنیان حضور دارند.

  در حاشیه این نمایشگاه نیز اجرای نمایش هوایی توسط نیروی هوایی ارتش و تیم نمایش شوالیه های روسی با ۵ فروند سوخوی ۲۷ صورت می‌پذیرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار