رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۰ | کد خبر : 55671
 • آیا فرودگاه هواپیماهای نظامی و غیرنظامی از هم تفکیک می شود؟

  کارکرد فرودگاه های نظامی در ایران تفکیک شده است/ شرایط منطقه ایجاب می کند که ایران در آماده باش باشد

  عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، پیرامون اخباری مبنی بر مجزا کردن فرودگاه های نظامی و غیر نظامی از یکدیگر اظهار کرد: طبق اطلاعاتی که در اختیار بنده قرار دارد در کشور فرودگاه های نظامی از غیر نظامی تفکیک شده اند، در پاره ای موارد برخی از فرودگاه های نظامی ما برای امور غیر نظامی استفاده می شود که این مورد به طور مثال بارها در فرودگاه نظامی دزفول رخ داده است.

  رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ابراز بی اطلاعی از انتشار خبری مبنی بر دستور رئیس جمهور پیرامون مجزا نمودن فرودگاه های نظامی از غیر نظامی تاکید کرد: انجام این کار از سوی دولت در شرایط فعلی و وضعیت اقتصادی امروز بدون شک هزینه بسیاری را برای کشور در پی خواهد داشت که به صلاح نیست.

  اکبریان تاکید کرد: دولت باید نسبت به تصمیمی که در این رابطه اتخاذ کرده است مطالعات دقیق و موثری را انجام دهد زیرا انجام این پروژه و طرح در شرایط فعلی به صلاح کشور و مردم نیست.

  وی تصریح کرد: از سوی دیگر شرایط امروز منطقه ایجاب می کند که جمهوری اسلامی ایران در بحث نظامی در آماده باش کامل به سر ببرد که تفکیک فرودگاه های نظامی از غیر نظامی این موضوع را کمی دشوار خواهد کرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار