• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰ | کد خبر : 55738
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، جلسه ۷۸۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز (سه‌شنبه) به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری ایران، برگزار شد.

  مخبر دزفولی با اشاره به محتوای این نشست گفت: دستور اول این جلسه به موضوع گزارش اقدامات وزارت بهداشت در خصوص اجرایی سازی سند آمایش آموزش عالی در حوزه سلامت اختصاص داشت.

  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برخی از اجزای این سند مبنی بر تشکیل مناطق آمایشی، مأموریت محور کردن دانشگاه ها و مستند سازی و سامان دهی اقدامات گفت: در جلسه بر استفاده از یک الگوی آمایش سرزمینی در حوزه وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تأکید شد.

  وی در ادامه افزود: پرهیز از موازی کاری و تأکید بر آموزش های اخلاق حرفه ای پزشکی، در کنار آموزش های تخصصی و علمی از دیگر محورهای مورد تأکید در جلسه بود.

  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با اشاره به بررسی سند ملی معماری شهرسازی اسلامی و ایرانی در ادامه مباحث جلسه گذشته گفت: گزارش عملکرد شهرداری تهران در حوزه معماری و شهرسازی، توسط شهردار تهران ارائه و اعضا نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان کردند.

  مخبر دزفولی تصریح کرد: «اسناد و تکالیف قانونی دستگاه ها در موضوع شهرسازی»، «اقدامات شهرداری تهران در ساماندهی منظر شهری» و همچنین نیازهای این حوزه از اهم محورهای گزارش ارائه شده بود.

  وی افزود: به دلیل نیاز به ادامه بحث در جلسه بعدی، مقرر شد مباحث با حضور شهردار تهران و معاونت شهرسازی وزارت راه و شهرسازی پیگیری شود.

  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان از انتخاب مجدد دکتر طیبی به عنوان ریاست جهاد دانشگاهی خبر داد.
  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دولت در برخورد با آمریکا ‌احتیاط‌ غیرمنطقی دارد‌ غرب هیچ نسخه شفابخشی برای ما ندارد/ لزوم نیازسنجی دقیق با توجه به تغییر ذائقه فرهنگی جامعه اظهارات صریح مصباحی مقدم درباره مسائل سیاسی و اقتصادی و زندگی شخصی‌اش ظریف هفته آینده به کمیسیون امنیت ملی مجلس می آید/بررسی تمدید قانون داماتو با حضور وزیر خارجه کپی رایت تهدیدی متوجه نشر ایران نمی‌کند/ انحصاری در کار نیست سید حسن نصر الله امروز سخنرانی می کند عکس/ دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد تشدید برخورد با توقف غیرمجاز و پارک دوبله در معابر تهران پیام تبریک مهرداد هادی به قویترین مرد جهان+اینستاپست تغییرات جوی در شمال ، شمال غربی و شمال شرقی/مسافران پیش از حضور در فرودگاه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند فیلم/ رهبرانقلاب: ندای تفرقه بین شیعه و سنی حرام شرعی است بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز - البرز قرائت گزارش کمیسیون عمران درباره سانحه ریلی استان سمنان در صحن مجلس مسافران اطلاعات فرودگاه مقصد را دریافت کنند / لغو دو پرواز در گرگان ترسیم مدار امنیتی برای جهان اسلام/ از امنیت مطلوبی در کشور برخورداریم تمرکز کلید پیروزی استقلال برابر تراکتورسازی است تدریس زبان ترکی در دانشگاه یک توطئه است/ از استیضاح وزیر راه کوتاه نمی‌آییم عکس/ بزرگترین کوه یخ شناور دنیا احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفت پیام وزیر کشور درباره برگزاری برنامه‌های روز دانشجو+اینستاپست