• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۸ | کد خبر : 55783
 • اعلام سه روز عزای عمومی در رفسنجان

  به گزارش وعده صادق ، در پی رحلت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب و رهبری حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباس پورمحمدی، امام جمعه شهرستان رفسنجان سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

  حجت الاسلام والمسلمین رمضانی پور در پیام تسلیت خود آورده است: «با تأسف فراوان خبر رحلت روحانی مبارز و آزاده و پدر انقلاب مردم رفسنجان حضرت حجه‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباس پورمحمدی دل همه ما را داغدارکرد. آن مرحوم از مبارزان دیرین با رژیم طاغوت، ملجا انقلابیون و مبارزان شهرستان و افراد تبعید شده به این دیار در دوران ستمشاهی از وفاداران صدیق به امام و رهبر فرزانه، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سراسر عمر تبلیغی خود بود.

  منبرها و سخنرانی های روشنگر همراه با بیان صریح و دعوت از خطبای  ارزشمند انقلابی از او خاطره‌ ماندگاری درذهن و دل مردم شریف رفسنجان و آشنایان این روحانی شجاع برجای گذاشته است و مردم انقلابی و بصیر رفسنجان روحیه انقلابی و جهادی خود را مرهون زحما ت و تلاشهای این عالم مجاهد می دانند.

  سابقه مبارزه طولانی بارژیم طاغوت پهلوی وبصیرت افزایی و تحمل زندان و شکنجه ساواک و … دربرهه های مختلف نهضت و انقلاب، حکایت از شجاعت کم ‌نظیر و سرنترس او و درحقیقت بیان صداقت او بر عهد و پیمانش باخداوند متعال دارد.

  اینجانب درگذشت این روحانی پارسا وانقلابی و یارصدیق امام و رهبری رابه حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا الفدا و به حضور رهبر حکیم انقلاب و مردم شریف وبزرگوار رفسنجان تسلیت میگویم و با آرزوی علو درجات برای ایشان و همنشینی با فرزند شهیدشان دربزم اولیاء و انبیاء که وعده الهی درقرآن است، صبر و اجر بازماندگان را از درگاه خداوندمتعال خواستارم و به پاس احترام وقدردانی شما مردم رفسنجان از آن روحانی مجاهد و خستگی ناپذیر و پدرشهید بزرگوار سه روزعزای عمومی در شهرستان اعلام می کنم.»

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار