رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 55841
 • کاروانسراهای شاه عباسی کرج و پاکدشت بزودی به بهره برداری می رسند


  ابراهیم رضایی بابادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: بهره برداری از دو کاروانسرای شاه عباسی کرج و پاکدشت بزودی آغاز می شود و اکنون مراحل پایانی مرمت را طی می کنند.
  وی ادامه داد: علاوه بر این، مرمت مجموعه ای در استان کرمانشاه و سه مجموعه تاریخی حجت آباد وزیر در یزد، مهر سبزوار و دیرگچین در مسیر قم به گرمسار را آغاز کردیم.
  رضایی بابادی تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم با طی مقدمات اولیه، بزودی مرمت این مکان ها را انجام دهیم و به توسعه فضاهای اقامتی و فضاهای جذاب برای گردشگران خارجی کمک کنیم.
  مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی گفت: کاربری این مراکز معمولا مرتبط با گردشگری است و در آنها کافی شاپ، سفره خانه و … دایر خواهد شد.
  وی تصریح کرد: برخی پروژه های مذکور، در قالب پروژه های صندوق احیا به ما واگذار شده اند و برخی مثل کاروانسرای پاکدشت از سازمان اوقاف و امور خیریه اجاره شده و برخی دیگر مرتبط با سازمان میراث فرهنگی هستند.

  ** ترویج ایمنی سفر و فرهنگی صحیح رانندگی
  رضایی بابادی گفت: یکی از گرایش های کار کانون، برگزاری رالی های مختلف است که این امر با هدف الگوسازی برای توسعه سفر ایمن و سفر همراه با استانداردهای لازم برای رانندگان صورت می گیرد.
  وی ادامه داد: به تازگی یک رالی مختص بانوان برگزار کردیم و امیدوارم بتوانیم در استان های دیگر نیز این رالی را در آینده، توسعه بدهیم و مسیرهای مختلف استانداردی را با همکاری فدراسیون اتومبیلرانی طراحی کنیم.
  مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تاکید کرد: برگزاری رالی های مختلفی چون رالی طبیعت گردی، رالی جوانان، بانوان و گرایش های مختلف صنفی را هم در دست اقدام داریم.
  وی افزود: اکنون توجه بیشتر ما به حوزه ایمنی سفر است و حوزه آموزش و حوزه نظارت، کنترل و توسعه استانداردهای رانندگی نیز مهمترین بخش فعالیت های ما را دربر می گیرد.
  رضایی بابادی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین مشکلاتی که در کشور با آن روبرو هستیم، فرهنگ رانندگی است و هرچه در این باره فرهنگ سازی شود باز هم کم است زیرا می تواند از اتلاف انرژی و تلفات جانی جلوگیری کند.
  فراهنگ ** ۳۰۷۹ ** ۱۰۷۱ خبرنگار: علی اسدی ** انتشاردهنده: امید غیاثوند

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار