رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶ | کد خبر : 55877
 • وضعیت هوای اصفهان “قرمز” شد/ تشدید بحران آلودگی هوا در اصفهان

  به گزارش وعده صادق ،براساس اعلام این مرکز در ۲۴ ساعت گذشته، میانگین شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های میدان احمدآباد اصفهان ۱۶۶، بلوار دانشگاه ۱۶۵، خیابان پروین ۱۴۸، خیابان رودکی ۱۴۶، میدان امام حسین(ع) ۱۶۵، چهارباغ خواجو ۱۴۷ و بزرگراه خرازی ۱۵۹ ثبت شده است.

  براساس این گزارش میانگین شاخص کیفیت هوا در شهر اصفهان ۱۵۷ است و به این ترتیب اصفهان برای هشتمین روز متوالی از نظر کیفیت هوا وضعیت ناسالم را تجربه می‌کند.

  میان توابع و شهرستان‌های استان اصفهان سگزی با ۱۵۲ وضعیت قرمز را تجربه می‌کند، همچنین خمینی‌شهر با ۱۴۶، شاهین‌شهر با ۱۴۰، نجف‌آباد با ۱۲۶ و مبارکه با ۱۱۹ وضعیت ناسالم را تجربه کردند.

  به گزارش تسنیم، شاخص کیفی هوا (AQI) یا شاخص آلودگی هوا (PSI) معیاری است که غلظت ترکیبات مختلف آلاینده موجود در هوا نظیر منوکسید کربن، دی‌اکسید گوگرد، ترکیبات نیتروژن‌دار، ازون و ذرات معلق (ذرات کوچک‌تر از ۱۰ میکرومتر و ذرات کوچکتر از ۲٫۵ میکرومتر) را که دارای حدود مجاز متفاوت با واحدهای مختلف هستند، تبدیل به یک عدد بدون واحد کرده و وضعیت آلودگی هوا را سطوح مختلف نمایش می‌دهد.

  بر‌اساس شاخص آلودگی هوا، این شاخص از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم، ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار