رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵ | کد خبر : 55892
 • واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به نامه تاج؛ از عدم حضور شما متاثر شدیم!

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران آمده است: نامه ارسالی شما به امضای ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای رئیس AFC مورخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۶ دریافت و توجه کامل و جدی ما را جلب کرد.


   


  در ادامه نامه آمده است: از اینکه متوجه شدیم فدراسیون شما در نظر دارد که در مراسم جوایز سالانه به دلایلی که در نامه عنوان کردید، شرکت نکند به شدت متأثر شدیم.


   


  ویندزور جان افزود: ما برای نشان دادن تدریجی مراسم خود تنها قسمت اول توزیع جوایز را در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶ در وب سایت AFC منتشر کردیم. اما متعاقباً لیست توزیع جوایز برای ۴ مجموعه دیگر که طی تماس تلفنی نیز اطلاع رسانی شد، به زودی منتشر می شود.


   


  دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطرنشان کرد: بخش اداری AFC در حال آماده کردن اطلاعات جهت ارسال به فدراسیون شما است و علاوه بر این مایلم تأکید کنم که معیارهای انتخاب جوایز شفاف و هدفمند طراحی و از طریق کانالهای رسمی ما ارائه شده است. فرآیند انتخاب نامزدها بحث و بررسی بسیار عمیق با کارشناسان دپارتمان های مختلف را در برداشته که در صورت تمایل شما می توانیم مکانیسم آن را برای شما ارسال کنیم تا از چگونگی عملکرد آن مطلع شوید.


   


  وی در پایان نامه گفت: امیدوارم که توضیحات بالا هر گونه شک و شبهه و یا احساس نادرستی در خصوص اعتبار مکانیسم انتخاب کاندیداها، برندگان جوایز و همچنین لیست کامل جوایز را از بین برده باشد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار