رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰ | کد خبر : 56007
 • شعار هفته بسیج امسال، بسیج؛ انقلابی گری و خدمت گذاری است

  شعار هفته بسیج امسال، بسیج؛ انقلابی گری و خدمت گذاری است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسیی خبرگزاری میزان، سردار آزادی با اشاره به آغاز هفته بسیج از ۳۰ آبان ماه گفت: شعار محوری هفته بسیج امسال عبارت است از بسیج انقلابی و خدمت گذار. برای اینکه در این هفته بتوان اهداف، برنامه ها و کارکردهای بسیج را بیش از پیش به مردم معرفی کنیم، هر روز از هفته بسیج را با یک عنوان نام گذاری کرده ایم.

  وی افزود: طلیعه برنامه های هفته بسیج برگزاری نمایشگاه بسیج در دهه ۹۰ بود که روز گذشته (یکشنبه) افتتاح شد. این نمایشگاه برای معرفی بسیج به مسئولین عالی رتبه نظام به ویژه مسئولین دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که تازه به مجلس تشریف آورده اند برپا شده است.

  معاون فرهنگی سازمان بسیج به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: یکشنبه ۳۰ آبان ماه با عنوان بسیج پژواک ندای حضرت زینب است که همزمان با روز اربعین برگزار می شود. دوشنبه یک آذر ماه به نام بسیج، انقلابی گری و ظلم ستیزی نام گذاری شده است. محوری ترین برنامه ما در این روز حضور نخبگان و پیشکسوتان بسیجی در مدارس سراسر کشور برای تبیین گفتمان انقلابی گری خواهد بود. همچنین افتتاح ۵۰۰ مهد قرآن بسیج را در سراسر کشور به عنوان طلوع نسل نور داریم.

  وی افزود: سه شنبه دو آذرماه به عنوان بسیج؛ انقلابی گری و پیشرفت نامگذاری شده است. محوری ترین برنامه این روز حضور نخبگان سیاسی و فرهنگی در دانشگاه ها است. چهارشنبه سوم آذر ماه به عنوان بسیج؛ انقلابی گری و کارآفرینی نامگذاری شده است که تجدید بیعت فرماندهان و مدیران جوان بسیج با ولایت خواهد بود. روز پنج شنبه چهار آذرماه به نام بسیج؛ انقلابی گری و ایثار نام گذاری شده است که برگزیدگان بسیجی از سراسر کشور در تهران حضور پیدا خواهند کرد. روز جمعه به نام بسیج؛ انقلابی گری و اقتدار جهانی نامگذاری شده است که اجتماع بسیج بزرگ بسیجیان را در مصلی ها و میعادگاه های نماز جمعه تحت عنوان مدافعین حرم را خواهیم داشت. بالاخره ششم آذرماه به نام بسیج؛ انقلابی گری و مبارزه با فساد و اشرافی گری است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار