رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱ | کد خبر : 56069
 • مسکو تصویب متن قطعنامه رژیم سعودی را نادیده گرفتن جنایات تروریست ها خواند


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، آناتولی ویکتوروف رئیس اداره همکاری های انسانی و حقوق بشر وزارت خارجه روسیه در نشست سازمان ملل تاکید کرد: قطعنامه ضدسوری در حالی تصویب شده است که متن آن هر سال از واقعیت ها دورتر می شود.
  بنا به اعلام روز پنجشنبه وزارت خارجه روسیه، وی افزود: سکوت در مورد جنایات تروریست ها و گروههای مسلح همدست آنها که با پوشش مخالفان فعالیت می کنند و همچنین بی توجهی به مشکلات مردم و دولت سوریه در مبارزه با تروریسم بین المللی همچنان ادامه دارد.
  ویکتوروف تاکید کرد: پاسخ این پرسش که قطعنامه برای چه طرفی سودمند است، کاملا دیده می شود، زیرا کشورهایی که بازی های ژئو پلیتیکی خطرناک را برای تغییر حکومت سوریه به راه انداخته اند به این قطعنامه نیاز دارند و در این میان نیز تکیه گاه اصلی نیروهای تندرو همپیمان تروریست ها هستند.
  مقام روسی اظهار کرد: جنگ اطلاعاتی ضدسوری و کشورهای حامی سوریه برای مبارزه با تروریست ها همچنان ادامه دارد که در جریان آن انواع اطلاعات جعلی بکار گرفته می شود و قطعنامه تصویب شده عجیب نیز یکی از اجزای این کارزار غیرصادقانه است.
  ویکتوروف در ادامه گفت: فدراسیون روسیه پایبند حل و فصل صلح آمیز بحران سوریه و نگران اوضاع کنونی است و تدابیری را برای کمک به بهبودی اوضاع این کشور با همکاری دمشق، سازمان ملل و شرکای بین المللی بکار می گیرد.
  وی در پایان افزود: امیدواریم کشورهایی که طرح براندازی حکومت سوریه و تغییر وضعیت منطقه را پیگیری می کنند، سرانجام رفتار سازنده ای پیش بگیرند.
  در متن قطعنامه تصویب شده رژیم سعودی که یکی از کشورهای اصلی اردوگاه ضدسوری حامی گروههای مسلح به شمار می رود، سوریه ناقض حقوق بشر شناخته شده است، در حالیکه از شش سال پیش هزاران تروریست برخوردار از حمایت های گسترده نظامی و اطلاعاتی چند کشور غربی-عربی تائید کننده این قطعنامه، دهها هزار نفر از زنان و کودکان را کشته، میلیون ها نفر را آواره و این کشور را ویران کرده اند.
  اروپام ۳۹۱ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار