• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۰ | کد خبر : 56080
 • مسئولان برای اصلاح فضای مجازی به وظیفه خود عمل کنند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، آیت‌الله سبحانی عصر امروز در دیدار سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و هیئت همراه ضمن ابراز خرسندی از تلاش‌های بی‌وقفه بسیج اظهار داشت: آنچه امروز شنیدم اطلاعات جدیدی در مورد مجاهدت‌های بسیجیان بود که بسیار مرا خرسند و خشنود کرد.

  وی ضمن تقدیر از حضور بسیج در عرصه تولید و کمک به‌نظام و مردم در عرصه اقتصادی تصریح کرد: یقیناً ملتی که بتواند روزی‌اش را خودش دربیاورد استقلال پیداکرده و از اتکا به بیگانه بی‌نیاز خواهد شد.

  با علمی کردن کشاورزی از هر دانه می‌توان ۹۰۰ دانه برداشت کرد

  مرجع تقلید شیعیان با ضروری دانستن علم و تجربه برای امر کشاورزی افزود: الحمدالله بسیج هم در علم و هم در تجربه موفق عمل کرده است که بنده از تلاش‌های بسیج بسیار سپاس گذارم.

  وی در همین خصوص عنوان کرد: بسیج کار ارزشمندی در علمی نمودن کشاورزی انجام داده و اگر کشاورزی ما علمی شود یقیناً به قول الهی که در قرآن کریم تأکید شده است از هر دانه می‌توان ۹۰۰ دانه برداشت کرد.

  این مرجع تقلید ضمن تأکید بر تقویت بعد اعتقادی بسیجیان یادآور شد: انتظار داریم تا بسیجیان در برابر شبهات القایی که دشمنان در فضای مجازی برای انحراف جوانان ایجاد کرده‌اند ورود نموده و با ارتباط و تماسی که با طبقات مختلف جامعه دارند در حفظ و تقویت اعتقادات دینی جوانان کشورمان بکوشند.

  مسئولان باید در فضای مجازی به وظیفه خود عمل کنند

  آیت‌الله سبحانی ضمن هشدار به مسئولان مبنی بر توجه به فضای مجازی تأکید کرد: مدیران و مسئولان، به‌ویژه وزارت ارتباطات وظیفه‌دارند تا در حفظ جوانان و عدم تخریب ارزش‌ها در میان فرزندانمان نقش و وظیفه خود را به‌خوبی ایفا کرده و لازم است در این حوزه برنامه‌ریزی کنند.

  وی در پایان با اشاره به نقش ارزشمند بسیج در عرصه‌های گوناگون نظام اسلامی بیان کرد: بسیج الحمدالله هم در فضای دفاع مقدس و هم پس‌ از آن نقش مؤثری داشته که امروز نیز در حوزه اقتصاد و فرهنگ فعالیت‌های ارزشمندی را انجام داده است که لازم است مسئولان قدر نعمت بسیج را بدانند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار