رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰ | کد خبر : 56138
 • گزارش خدمات امدادی هلال احمر به زائران اربعین/درمان سرپایی ۸۲۰۰ زائر

  سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با ارائه گزارش خدمات امدادی و عملیات ترافیکی طرح ملی امداد و نجات اربعین، اعلام کرد: بیش از ۱۶ هزار و ۲۶۰ تن از زائران از ۱۷ تا ۲۷ آبان ماه به قرارگاه‌های مرزی هلال‌احمر در شلمچه، چذابه و مهران برای دریافت خدمات امدادی و درمانی مراجعه کرده‌اند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، مرتضی سلیمی با ارائه گزارش خدمات امدادی به زائران اربعین حسینی از ۱۷ تا ۲۷ آبان، اظهار کرد: بر این اساس ۱۶ هزار و ۲۶۲ تن از زائران به قرارگاه‌های جمعیت هلال‌احمر در نقاط مرزی شلمچه، چذابه و مهران مراجعه کرده‌اند.

  وی با اشاره به ارائه خدمات امدادی به ۷ هزار و ۹۷۰ تن از هموطنان شامل اسکان اضطراری، کنترل قند و فشارخون، عنوان کرد: همچنین ۸ هزار و ۱۹۸ تن از زائران از خدمات سرپایی درمان چون پانسمان و … استفاده کرده و ۸۹ تن به مراکز درمانی منتقل شدند.

  سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به عملیات ترافیکی در طرح ملی امداد و نجات اربعین در این مدت، گفت: بر این اساس تا کنون ۲۷ مورد عملیات در استان‌های (ایلام ۱۲ مورد، خوزستان ۹ مورد و فارس ٢مورد، لرستان ۲ مورد و کرمانشاه ۲ مورد) انجام و خدمات لازم به ۲۶۹ حادثه‌دیده ارائه شده است.

  بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به امدادرسانی به ۴٠ تن از هموطنان در این حوادث، افزود: ۱۳۴ تن در این حوادث مصدوم شدند که در این زمینه ۳۹ تن به مراکز درمانی منتقل شده و ۱۳ تن نیز خدمات درمان سرپایی دریافت کردند. در این زمینه ۱۸ مورد عملیات رهاسازی نیز از سوی نجاتگران انجام شده است.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار