رزرو هتل در مشهد

 

  • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۰ | کد خبر : 56144
  • ترین‌های آسیا در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

    با به پایان رسیدن دور رفت انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا، ترین‌های این مسابقه‌ها مشخص شدند که نام ایران در چندین بخش دیده می‌شود.

    به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، روز سه شنبه دوررفت از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خاتمه یافت. در این دور رفت این مسابقات ۳۰ دیدار انجام شد که از این تعداد، ۲۳ بازی بنده داشت و ۷ بازی هم به تساوی ختم شد. از این تعداد بازی، ۴ دیدار با تساوی بدون گل تمام شد و هفت بازی هم با یک گل به پایان رسید.

    تیم ملی فوتبال ایران نیز با کسب بیشترین امتیازات و دریافت کم ترین گل توانست لقب بهترین تیم را از آن خود کند و از بیشترین امید برای صعود به مرحله بعد به نسبت سایر تیم‌ها برخوردار است.

    در ادامه این گزارش به برترین های فوتبال آسیا در پایان دور رفت مسابقات می‌پردازیم:

    بیشترین برد: ایران، کره جنوبی، ازبکستان، عربستان، ژاپن و امارات با ۳ برد
    کمترین برد: تایلند، بدون برد
    بیشترین باخت: عراق و تایلند با ۴ شکست
    کمترین باخت: ایران و استرالیا، بدون باخت
    بیشترین مساوی: استرالیا با ۳ تساوی
    کمترین مساوی: ازبکستان، امارات و عراق، بدون تساوی
    بیشترین امتیاز: ایران با ۱۱ امتیاز
    کمترین امتیاز: تایلند با یک امتیاز
    بیشترین گل زده: عربستان با ۹ گل
    کمترین گل زده: چین با ۲ گل
    بیشترین گل خورده: تایلند با ۱۲ گل خورده
    کمترین گل خورده: ایران، بدون گل خورده
    بهترین تیم میزبان: کره جنوبی با ۳ بازی و کسب ۹ امتیاز
    بدترین تیم میزبان: تایلند با ۲ بازی و یک امتیاز
    بهترین تیم مهمان: استرالیا و ایران با ۳ بازی و ۵ امتیاز
    بدترین تیم مهمان:‌ تایلند و عراق با ۳ بازی و بدون امتیاز
    پرگل ترین بازی: کره جنوبی ۳ – چین ۲ و کره جنوبی ۳ – قطر ۲
    بهترین برد: عراق ۴ – تایلند صفر
    پرتکرارترین نتیجه: یک – صفر
    خشن ترین تیم: تایلند با سه کارت قرمز و هفت کارت زرد

    *بهترین گلزن دور رفت مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
    ۵ گل

    مهند عبدالرحیم کرار از عراق
    ۴ گل

    هاراگوچی از ژاپن

    نواف العبید از عربستان

    ۳ گل

    احمد خلیل از امارات

    جدیناک از استرالیا
    ۲ گل

    کو جائه چول از کره‌جنوبی

    الکساندر گنریخ از ازبکستان

    مارات بیکمایف از ازبکستان

    حسن الهیدوس از قطر

    تامی جوریچ از استرالیا

    علی مبخوت از امارات

    دانگدا از تایلند
    *برنامه دور برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره آسیا

    ۳ فروردین ۹۶

    گروه A

    قطر – ایران

    چین – کره جنوبی

    سوریه – ازبکستان

    گروه B

    عراق – استرالیا

    امارات – ژاپن

    تایلند – عربستان

    ۸ فروردین ۹۶

    گروه A

    ایران – چین

    کره جنوبی – سوریه

    ازبکستان – قطر

    گروه B

    عربستان – عراق

    ژاپن – تایلند

    استرالیا – امارات

    ۲۳ خرداد ۹۶

    گروه A

    ایران – ازبکستان

    سوریه – چین

    قطر – کره جنوبی

    گروه B

    عراق – ژاپن

    تایلند – امارات

    استرالیا – عربستان

    ۹ شهریور ۹۶

    گروه A

    کره جنوبی – ایران

    چین – ازبکستان

    سوریه – قطر

    گروه B

    ژاپن – استرالیا

    تایلند – عراق

    امارات – عربستان

    ۱۴ شهریور ۹۶

    گروه A

    ایران – سوریه

    قطر – چین

    ازبکستان – کره جنوبی

    گروه B

    عربستان – ژاپن

    استرالیا – تایلند

    عراق – امارات

    انتهای پیام

    همراه با شبکه خبری وعده صادق

    منبع:

    :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

  • برچسب ها :
  •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

    آخرین اخبار