• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰ | کد خبر : 56165
 • ۱۰ درصد زائران اربعین از خدمات سلامت بهره برده‌اند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر، پیرحسین کولیوند در برنامه گفتگوی ویژه خبری افزود: نسبت به سال گذشته تجهیزات و امکانات ما سه برابر شده است. در حال حاضر برای ارائه خدمات سلامت و بحث بهداشت و مبارزه با بیماری‌ها مشکلی نداریم و برنامه‌ریزی‌ها دقیق و مرتب انجام شده است.

  رئیس کمیته بهداشت و درمان ادامه داد: تاکنون ۱۰ درصد زائران از خدمات سلامت ما بهره برده‌اند و به تعداد کافی پزشک و پرستار وجود دارد.

  وی گفت: به طور عادی هر ۴۰ تا ۶۰ کیلومتر در جاده‌ها پایگاه داریم، اما در مرز مهران فاصله پایگاه‌ها به یک کیلومتر رسیده است.

  کولیوند افزود: رضایت‌مندی مردم از ارائه خدمات سلامت خوب بوده و در همین راستا تعداد ۴۱ درمانگاه سرپایی و ۸ بیمارستان صحرایی داریم که می‌تواند خدمات سلامت را ارائه کند.

  سرپرست اورژانس کشور افزود: به اندازه کافی دارو، تجهیزات و پرسنل دیده شده و آموزش‌های گروهی و انفرادی هم انجام شده است همچنین در بدو ورود غربالگری و کنترل انجام خواهد شد.

  وی ادامه داد: متخصصین در خصوص کنترل بیماری‌های واگیر تلاش می‌کنند و در زمینه پخت غذا و آب‌های آشامیدنی نیز نظارت انجام می‌شود. بین وزارت بهداشت ایران و هلال احمر عراق نیز همکاری هایی انجام شده است.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار