• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۵ | کد خبر : 56218
 • کم‌لطفی دولت یازدهم به استان خوزستان/دلایل عدم حضور رئیس‌جمهور در یادمان شهدای شلمچه را نمی‌دانیم

  کم‌لطفی دولت یازدهم به استان خوزستان/دلایل عدم حضور رئیس‌جمهور در یادمان شهدای شلمچه را نمی‌دانیم

  هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغ‌ملک در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره انتقادات وارده به رئیس‌جمهور پیرامون سفر یکر‌وزه به خوزستان اظهارکرد: متاسفانه سفر رئیس‌جمهور به خوزستان که هفته گذشته صورت گرفت در خور مردم خوزستان نبود.

  وی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور صبح به خوزستان آمد و بعدازظهر به تهران بازگشت، تأکیدکرد: استان خوزستان دارای وسعت بسیاری است از این رو نحوه سفر رئیس‌جمهور به این استان نشان از عدم توجه دولت به این استان مهم کشور است.

  نماینده مردم ایذه و باغ‌ملک در مجلس خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور در راستای حضور یک روزه در استان خوزستان پروژه‌های کوچکی را افتتاح کردند که در خور شن وی و استان خوزستان نبود.

  خادمی با اشاره به اینکه از نحوه مدیریت سفر رئیس‌جمهور به استان خوزستان گله داریم، گفت: عدم سخنرانی رئیس‌جمهور در یادمان شهدای شلمچه از موارد دیگری بود که نباید از آن غفلت کنیم زیرا بسیاری از مسئولانی که به خوزستان سفر می‌کنند در محل یادمان شهدا حضور پیدا کرده و سخنرانی را در آنجا انجام می‌دهند از این رو انتظار می‌رفت که رئیس‌جمهور در این یادمان حضور پیدا می‌کرد.

  وی با بیان اینکه دلایل عدم حضور رئیس‌جمهور در یادمان شهدای شلمچه را نمیدانیم، اظهارکرد: مردم خوزستان انتظار داشتند که با توجه به مشکلاتی  که در این استان به خصوص در حوزه آب و فاضلاب وجود دارد رئیس‌جمهور پروژه‌هایی را در این رابطه افتتاح می‌کرد و یا بودجه‌ای را برای آنها اختصاص می‌داد.

  نماینده مردم ایذه و باغ‌ملک در مجلس خاطرنشان کرد: امروز متاسفانه برخی از شهرهای استان خوزستان روزانه ۱۶ ساعت آب خوردن ندارند و با مشکل رو‌به‌رو هستند ولی دولت به فکر چاره‌ای برای آنها نیست و قصد دارد با انتقال آب کارون به استان‌های دیگر این وضعیت را بدتر کند.

  خادمی با بیان اینکه مردم خوزستان از عملکرد دولت تدبیر ناراضی هستند، گفت: کاهش بودجه استان خوزستان در سال ۹۵ از سوی دولت از دیگر موضوعاتی است که رئیس‌جمهور و دولت یازدهم باید پاسخگوی آن باشند.

  ‍‌نماینده مردم ایذه و باغ‌ملک در مجلس با بیان اینکه سفر یک روزه رئیس‌جمهور به خوزستان در حل مشکلات این استان تاثیری نداشت، تأکید کرد: استان خوزستان یکی  از استان‌های استراتژیک و مهم نظام جمهوری اسلامی است که در هشت سال جنگ تحمیلی مردم این خطه نقش مهمی را در مرزهای کشورمان ایفا کردند اما متاسفانه اکثر دولت‌ها از جمله دولت فعلی نسبت به خوزستان کم لطف هستند.

  خادمی با اشاره به افتتاح میدان یادآوران در سفراستانی اخیر رئیس‌جمهور گفت: چه ضرورتی داشت طرحی که چندین سال است افتتاح شده است دوباره به صورت نمادین از سوی رئیس‌جمهور رونمایی شود.

  وی در پایان تصریح کرد: سفر رئیس‌جمهور به خوزستان قابل قبول نبود و مردم این استان نسبت به آن رضایت نداشتند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار