• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۲ | کد خبر : 56237
 • وقتی رییس جمهور روز تاسوعا و عاشورا که میلیونها نفر در کشور در حال عزاداری هستند در بین مردم نیست و به بهانه سفر کاری به “تایلند” می رود، یعنی اولویتهای این دولت با اولویتهای مردم زمین تا آسمان تفاوت دارد.

  به گزارش وعده صادق وضعیت در مرز مهران بحرانی شده و هزاران نفر با ویزا و بی ویزا آنجا سرگردانند. امکانات به نسبت جمعیت به شدت کم است و اگر کمکهای مردمی مردم مهران نبود مشخص نبود وضعیت چگونه میشد.

  اما مردم از خود می پرسند مگر این وضعیت قابل پیش بینی نبوده تا از قبل برای آن تدبیری شود؟ مگر از اربعین سال قبل تا امسال فرصت کمی بود تا برای امروز تدبیر شود؟ پاسخ ساده است! این روند قطعا برای مسئولان مربوطه قابل پیش بینی بوده اما در میان انبوه اولویت های دولت فعلی «اولویت» نداشته و کاری جهادی برای حل آن انجام نشده است.

  وقتی رییس جمهور روز تاسوعا و عاشورا که میلیونها نفر در کشور در حال عزاداری هستند در بین مردم نیست و به بهانه سفر کاری به “تایلند” می رود، یعنی اولویتهای این دولت با اولویتهای مردم زمین تا آسمان تفاوت دارد.

  از چنین دولتی نباید انتظار بیشتری داشت؛ دولتی که حتی ماه رمضان هم حاضر نیست برای سهولت حال کارکنان دولت، ادارات را یک ساعت زودتر تعطیل کند تا زمینه ای برای کمک بیشتر به دینداری مردم انجام دهد و از آن طرف تمام توانش را برای برگزاری کنسرت در چندصدمتری حرم امام رضا علیه السلام انجام میدهد، نه بلد است و نه میخواهد که کار بیشتری برای زوار امام حسین انجام دهد!

  امیر حسین ثابتی

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار