رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵ | کد خبر : 56316
 • "ولایت‌محوری" مهمترین پیام تجمع عظیم اربعین حسینی است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در سخنرانی در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: مهمترین مسئله‌ای که در مکتب عاشورا و اربعین وجود دارد همان ویژگی است که امام باقر(ع) فرمودند و عنوان کردند اسلام بر اصول نماز، روزه، حج و ولایت استوار است و هیچ امری به اندازه ولایت اهمیت ندارد.

  وی افزود: امروز وجود ولایت سبب این مسئله است که همه چیز را در حول آن می‌توانیم داشته باشیم. مقام معظم رهبری فرمودند اگر آحاد ملت دچار اشتباه نشدند و خواص دچار اشتباه شدند، به دلیل این بود که مردم راه‌شان را از راه ولی خدا جدا نکردند.

  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: شاید مهمترین پیام اربعین و یکی از مهمترین پیام‌هایی که باید به آن توجه کرد ولایت محوری است؛ اربعین مجدداً این پیام پیامبر بزرگ اسلام را زنده کرد که اگر بشریت مسیر خود را در مسیر قرآن و اهل بیت(ع) قرار دهد، دچار انحراف نخواهد شد و امروز این تجمع برای این پیام رسانی بزرگ است.

  پژمانفر تاکید کرد: مسلمانان می‌خواهند با این تجمع عنوان کنند که راه تنها همین است و تلاش بسیاری می‌شود تا این پیام زائل شود و میان مردم و کتاب خدا فاصله ایجاد شود و امروز به شدت روی این موضوع کار می‌کنند، اگر در کشور خودمان بسیاری از تهدیدات به فرصت تبدیل شد مسئله‌ای که زمینه این مهم را فراهم کرد، ارتباط مردم با حجت خدا بود.

  وی افزود: باید در تمامی حوادث توجه خود را به پیام‌های حجت خدا و ولی خدا معطوف کنیم و اینکه ما توانستیم مشکلات و سختی‌ها و مصائب را به این راحتی پشت سر بگذاریم به همین دلیل بوده است، اربعین پیام‌های متعددی دارد؛ امروز می‌خواهند چهره نامناسبی از اسلام ارائه کنند. تجمع مسلمانان این پیام را به همه می‌رساند که این تبلیغات دروغین است. به گمان بنده مهمترین پیام اربعین سید و سرور شهیدان این است که راه نجات اهل بیت(ع) هستند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار