• تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۵ | کد خبر : 56318
 • منشأ اصلی فساد بی‌انضباطی است/ باید راه مشارکت مردم در همه امور کشور را باز کنیم

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگارحوزه احزاب خبرگزاری فارس، علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در پیش کنگره پانزدهم حزب مردم‌سالاری در کانون توحید تهران اظهار داشت: امروز در عرصه فقرا و رسیدگی به وضع کارگران و دقت در حفظ حاکمیت آنها در عرصه سیاست، مسیری پیش گرفته‌ایم که در آنچه قانون اساسی و شعائر گفته شده رنگ باخته است.

  وی افزود: باید راه شرکت همگان در حکومت کردن باز شود؛ چراکه مسدود بودن آن سبب شده تا طبقات برگزیده بتوانند بحثی را به عنوان فساد دنبال کنند.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی منشأ اصلی در پرونده‌های فساد را بی‌انضباطی عنوان و تصریح کرد: منشأ فساد علی‌رغم بی انضباطی، نداشتن قوانین و برخوردهای صحیح است.

  محجوب با بیان اینکه ما پرونده‌ای در ارتباط با بی‌انضباطی به دادگاه فرستاده‌ایم، گفت: اگر دستگاهی نتواند با بی‌انضباطی برخورد کند فساد همه‌گیر خواهد شد و این از نظام‌های فئودال و شاهنشاهی هم بدتر است، چون فساد در این نظام‌ها محدود است اما در وضع موجود فساد همه‌گیر خواهد شد.

  وی از همه جریانات سیاسی و صنفی خواست که راه مشارکت مردم در همه امور را باز کنند.

  دبیر کل خانه کارگر معتقد است قوانین، نظارت و پیگیرِ‌های موجود در مقوله فساد پاسخگو نبوده و تا تجدیدنظر و بازسازی اساسی صورت نگیرد، شاهد بازگشت اعتماد عمومی نخواهیم بود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار