• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰ | کد خبر : 56410
 • بازگرداندن بخشی از پرونده تعرض به سفارت عربستان به دادسرا

  وکیل‌مدافع دو نفر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان گفت: بخشی از پرونده تعرض به سفارت عربستان که در رابطه با اتهام تخریب بود به دادسرا برگردانده شد.

  محمد نریمانی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: پرونده تعرض به سفارت عربستان در رابطه با اتهام تخریب به دادسرا برگردانده شده؛ زیرا این بخش از پرونده نیاز به شاکی خصوصی دارد و در این پرونده نیز شاکی خصوصی وجود نداشت؛ لذا دادگاه پرونده را دو بخش کرده و آن بخش را که مربوط به اتهام تخریب است به دادسرا بازگردانده تا هر وقت شاکی خصوصی وجود داشت، رسیدگی شود.

  وی ادامه داد: پرونده در رابطه با اتهام اخلال در نظم عمومی در دادگاه کارکنان دولت رسیدگی و حکم صادر شد.

  بر اساس این گزارش، نریمانی وکیل‌مدافع دو نفر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در ۱۷ آبان ماه به خبرنگار ایسنا گفت: حکم پرونده موکلانش ابلاغ شده است.

  وی افزود: یکی از موکلانم به ۶ ماه حبس محکوم شده و موکل دیگرم به ۹۱ روز حبس تعلیقی محکوم شده است.

  مصطفی شعبانی وکیل مدافع تعدادی دیگر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان ۱۴ آبان ماه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا از ابلاغ حکم حبس موکلانش در این پرونده خبر داده بود.

  شعبانی با بیان این که به حکم صادره اعتراض می‌کنم، تصریح کرد: برخی از متهمان این پرونده به ۶ ماه حبس و برخی دیگر به ۳ ماه حبس محکوم شده‌اند و برخی نیز تبرئه شده‌اند.

  ۱۱ آبان ماه یک مقام مسوول در مجتمع قضایی کارکنان دولت از صدور حکم پرونده متعرضان به سفارت عربستان خبر داد و گفت: حکم ۲۰ متهم این پرونده صادر شده، ولی هنوز ابلاغ نشده است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، ۲۸ و ۲۹ تیرماه سال جاری دو جلسه دادگاه در خصوص رسیدگی به اتهامات ۲۰ نفر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در شعبه ۱۰۶۰ کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار شد.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار