• تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰ | کد خبر : 56453
 • گردنبندقاپی از راننده خودروهای مدل بالا با تصادف ساختگی

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، در تاریخ ۲۸ آبان ماه امسال راننده یک دستگاه خودرو سواری به کلانتری ۱۰۱ تجریش مراجعه کرد و به ماموران گفت که سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به گردنبندقاپی از وی فرار در خلاف جهت خودروهای عبوری کرده‌اند که با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع گردنبندقاپی و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  مالباخته پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۱۶ روز ۲۸ تیرماه در اتوبان صدر – حد فاصل شریعتی و بلوار کاوه، با خودرو شخصی در حال تردد بودم که ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ قرمز رنگ با دو سرنشین ، از سمت آیینه راننده با خودرو من برخورد کرد، به درخواست ترک نشین صندلی عقب موتورسیکلت، شیشه ماشین را پائین آوردم تا میزان خسارت وارده به آئینه خودرو را بررسی کنم که ناگهان این شخص دستش را به سمت گردن من آورد و رشته زنجیر همراهم به ارزش تقریبی ۱۰ میلیون تومان را پاره و سرقت کرد ؛ در حین سرقت موفق به گرفتن دست سارق شده و حتی در حین کشاکش ، ساعت مچی سارق نیز پاره شد اما آنها پس از سرقت زنجیر موفق به فرار از محل شدند.

  همزمان با وقوع سرقت های مشابه به شیوه گردنبندقاپی به شیوه ایجاد تصادف صوری در مناطق شمال تهران ، پرونده جداگانه ای با دستگیری هشت سارق کیف قاپ و گردنبندقاپ در اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد. در تحقیقات به عمل آمده از متهمان پرونده ، آنها در خصوص فعالیت سایر مجرمان و سارقان به عنف سابقه دار به کارآگاهان گفتند که عمده سرقت های گردنبندقاپی در مناطق شمال شهر تهران توسط یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه گردنبندقاپی و زورگیری به نام «بابک . الف» ۲۸ ساله انجام می شود .


  با اطلاع خبر فعالیت های مجرمانه «بابک . الف» به پایگاه یکم پلیس آگاهی و بهره گیری از تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته محدوده محل سرقت و چهره نگاری تصاویر متهمین و شناسایی تصویر بابک به عنوان سارق اصلی از سوی مالباخته ، کارآگاهان پایگاه یکم موفق به شناسایی یکی از متهمان پرونده سرقت های گردنبندقاپی مناطق شمال تهران شدند .

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار