رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰ | کد خبر : 56649
 • مقام های مصری از ترور نافرجام سیسی در عربستان خبر دادند


  به گزارش وعده صادق به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، نبیل صادق دادستان کل مصر در بیانیه ای روز یکشنبه اعلام کرده است که ترور السیسی از سوی دو باند تروریستی برنامه ریزی شده بود که یکی از آنها در عربستان حضور داشته و درصدد بوده است تا سیسی را در انجام مناسک عمره در مکه مکرمه ترور کنند.
  در ادامه این بیانیه آمده است که رهبر باند تروریستی مستقر در عربستان شخصی به نام «احمد بیومی» بوده که خود اعتراف کرده است که افراد دیگری را برای این کار به کار گرفته است.
  شخص دیگری به نام حسین محمد حسین، رئیس جمهوری مصر و ورود هواپیمای خانواده حاکم در عربستان که قرار بود در برج ساعت (مکه) حضور داشته باشند، زیر نظر داشته است، چرا که این افراد می دانستند که نهاد ریاست جمهوری مصر این هتل را برای حضور سیسی در نظر گرفته است،‌ به همین دلیل برخی از مواد منفجره را از بازار مکه خریده و در طبقه ۳۴ هتل تعبیه کرده اند.
  دادستانی مصر تاکید کرد: یکی از متهمان این واقعه،‌ اعتراف کرده است که همسر وی کمربند انفجاری به تن کرده بود تا توجه نیروهای امنیتی را به سوی خود جلب کرده و به این ترتیب دیگر اعضا بتوانند السیسی را ترور کنند.
  دومین حادثه نافرجام ترور عبدالفتاح السیسی، تشکیل یک شبکه متشکل از ۶ افسر برکنار شده پلیس و یک دندانپزشک بود و این افراد متهم شده اند که با طراحی دو حمله به محافظ شخصی السیسی قصد داشتند محافظ شخصی وی را در حین انجام ماموریت و تامین امنیت محل تردد رئیس جمهوری مصر، هدف قرار دهند.
  دادستانی عالی امنیت مصر، امروز همچنین پرونده ۲۹۲ نفر از متهمان عضو تشکیلات موسوم به «ولایت سینا» که با گروه تروریستی داعش بیعت کرده است، برای محاکمه به دادگاه نظامی این کشور ارجاع داد.
  شبک **خاورم**۹۳۶۳** ۱۹۱۷**مترجم: محمد تدو **انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار