• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۰ | کد خبر : 56660
 • انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت

  انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافتبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سیدحسین هاشمی استاندار تهران گفت: پیاده‌روی جاماندگان حسینی قطعا ثوابی همچون زائران حسینی در کربلا خواهد داشت؛ زیرا ثواب زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در ری همانند زیارت سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) است.

  وی افزود: حضور پرشور و با عظمت مردم در کربلای معلی و کربلای ایران بسیار باارزش و قابل ستایش است و تاریخ هرگز این حضور و عظمت را در یک برهه زمانی به خود ندیده و سراغ ندارد.

  هاشمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با نهضت حسینی آغاز و با همین نهضت نیز ادامه خواهد یافت، ابراز کرد: راهپیمایان کربلای معلی و کربلای ایران ادامه‌دهندگان قافله عشق هستند.

  استاندار تهران با اشاره به خدمات‌رسانی در مسیر نجف و کربلا گفت: خدمات‌رسانی به هفتار هزار زائر از سوی استان تهران، اقامت و پاک‌سازی مسیر حرکت زائران از اموری است که شهرداری تهران متقبل شده و استان تهران در این امر خطیر پیشتاز است.

  وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی احیاءکننده نهضت حسینی و تشیع در جهان بوده و این امر بیانگر عزت ایران در جهان است. تجمع عظیم حسینی زمینه‌ساز معرفی امام حسین(ع) در سطح جهان است و امیدواریم زمینه‌ساز امر ظهور باشد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار