• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷ | کد خبر : 56698
 • پشت پرده اصرار برای برگزاری میتینگ سیاسی بدون مجوز در مشهد/ جزئیاتی از اهداف انحرافی یک تشکل غیرقانونی

  به گزارش وعده صادق لغو مراسم سخنرانی  علی مطهری در یک مراسم سیاسی بدون مجوز توسط تشکل یا گروهی که البته آن هم مجوز قانونی فعالیت ندارد روز گذشته حاشیه ساز شد. مجمع موسوم به مشورتی اصلاح طلبان مشهد که از هیچ نهاد ذیصلاحی مجوز فعالیت ندارد برای برگزاری یک مراسم سیاسی  ۵۰۰ نفره مصادف […]

  به گزارش وعده صادق لغو مراسم سخنرانی  علی مطهری در یک مراسم سیاسی بدون مجوز توسط تشکل یا گروهی که البته آن هم مجوز قانونی فعالیت ندارد روز گذشته حاشیه ساز شد.

  مجمع موسوم به مشورتی اصلاح طلبان مشهد که از هیچ نهاد ذیصلاحی مجوز فعالیت ندارد برای برگزاری یک مراسم سیاسی  ۵۰۰ نفره مصادف با اربعین حسینی بدون درخواست مجوز تبلیغات می کند که بعد از اعلام ممنوعیت برگزاری برنامه بدون اجازه قانونی، رئیس این گروه رسما می گوید: ما مراسم را برگزار خواهیم کرد.

  مقدمات این نشست سیاسی که به نام اربعین ولی با دعوت افراد خاص است نه مردم! در یک سالن دولتی (ابن سینا) با نصب تصاویری از فعالان براندازی ۸۸ فراهم می شود و شواهد زمینه سازی برای ایجاد یک آشوب صوری علیه علی مطهری با توجه به اهانت های اخیر وی به ساحت امام رضا (ع) با دعوت افراد خاص به مراسم گزارش می شود که دستگاه قضایی با توجه به غیر قانونی بودن مراسم و زمینه آشوب دستور لغو آن را صادر می کند.

  دفتر تشکل غیر قانونی موسوم به مجمع مشورتی که تا کنون نیز بدون مجوز فعالیت کرده نیز با حکم قانون پلمب می شود.

  برگزاری چنین محافل تنش آفرین سیاسی  همزمان با حماسه اربعین حسینی (ع)، اقدامات ایالات متحده در تمدید تحریمهای جدید علیه ایران و به خطر افتادن توافق هسته ای دولت با غرب (برجام)، احتمال رسیدگی به پرونده های فساد ۸ هزار میلیاردی و… برای به انحراف کشاندن اذهان عمومی با بهره کشی از سوابق تنش آفرینی علی مطهری ارزیابی می شود.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار