رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵ | کد خبر : 56851
 • فردا؛ ادامه بررسی شکایت برادر روحانی و جهانگیری از برخی نمایندگان

   محمد جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» در تشریح آخرین جلسه هیئت متبوع خود، اظهار کرد: شکایت آقای مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از برخی از نمایندگان به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان واصل شده که در حال بررسی آن هستیم.

  وی درباره جزئیات شکایت مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس جمهور از تعدادی از نمایندگان، تصریح کرد:  در این شکایت بیان شده برخی از نمایندگان در مسائل اقتصادی علیه وی مصاحبه هایی داشته اند و افتراهایی به وی وارد شده که  خواستار رسیدگی به این موضوع شده است.

  نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  شکایت حسین فریدون برادر رئیس جمهور از دو نفر از نمایندگان افزود: تقریبا این شکایت ها مانند هم است. در هر دو شکایت این افراد بیان کرده اند که برخی نمایندگان در مصاحبه هایی که داشته اند به ما تهمت رانت اقتصادی زده اند.

  جمالی تاکید کرد: ما در حال بررسی این دو شکایت هستیم و از نمایندگانی که علیه شان این شکایات مطرح شده خواسته ایم مدارکشان را به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه کنند.

  سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از ادامه بررسی این شکایتها در جلسه آتی این هئیت خبر داد و افزود: جلسه بعدی هئیت نظارت بر رفتار نمایندگان فردا چهارشنبه(۳آذر) برگزار می‌شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار