• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۰ | کد خبر : 57005
 • آغاز اعتصاب ۲۴ ساعته سراسری در یونان

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا از آتن، با آغاز اعتصاب ۲۴ ساعته اتحادیه سراسری کارکنان و کامندان ادارات دولتی، تمام خطوط ریلی، اتوبوس های شهری و برون شهری، کشتی های مسافربری، بانک ها وگمرکات کشور تعطیل و کارکنان آنان دست از کارکشیدند.
  اتحادیه پزشکان و کارکنان بیمارستان های یونان نیز چهارشنبه شب با اعلام حمایت از اعتصاب ۲۴ ساعته اتحادیه کارکنان ادارات دولتی ( اد – دی) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: همزمان با اعتصاب سراسری ۲۴ ساعته امروز کارکنان ادارات دولتی، کلیه کارکنان بیمارستان و پزشکان اعتصاب و دست از کار خواهند کشید.
  این اتحادیه نیز در بیانیه خود اعلام کرد: به خاطر مسائل انسادوستانه و وظیفه حرفه ای خود فقط موارد اورژانسی در بیمارستان ها پذیرفته خواهند شد و از شهروندان خواسته شده که برای موارد غیر اورژانسی به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه نکنند.
  براثراین اعتصاب ۲۴ ساعته اداره پست سراسر یونان، اداره مخابرت، رسانه های نوشتاری و گفتاری و بقیه دارات دولتی و حتی غیر دولتی اعتصاب و دست از کارخواهند کشید.
  اتحادیه سراسری کارکنان و کارمندان ادارات دولتی که از حمایت احزاب سیاسی ، سندیکاهها و صنف های مختلف بخش خصوصی نیز برخوردار است، به نشانه اعتراض به ادامه سیاست ریاضت اقتصادی دولت چپگرای یونان، کاهش حقوق و مزایای بازنشستگان،کمبود بودجه های ادارای و انسانی ادارات و بخصوص مراکز درمانی و آموزشی کشور دست به اعتصاب ۲۴ ساعته زده اند.
  شبک **اروپام**۴۶۲**۱۹۱۷**انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار