رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰ | کد خبر : 57032
 • اصول ۵گانه رهبری به منشور بسیج تبدیل خواهد شد/ بسیج تنها نسخه نجات بخش در برابر تهدیدات است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی در جشنواره مالک اشتر بسیج که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: اربعین مانور با عظمت عاشقان اباعبدالله(ع) به زیبایی به نمایش گذاشته شد و نمادی برای وحدت مسلمانان بود و جا دارد از مردم عراق بواسطه پذیرایی و ارتش و پلیس و حشدالشعبی که امنیت بی‌نظیری را در این سرزمین پر از ناامنی برای زائران فراهم کردند، تشکر کنیم.

  باقری با بیان اینکه حضرت امام(ره) بسیج را ایجاد کرد و این بسیج مایه عزت و اقتدار نظام شد، گفت: بسیج بیشترین نقش را در ارتقای امنیت و فرهنگ و اقتصاد و… در انقلاب اسلامی داشته است.

  وی افزود: شهدای مدافع حرم هرکدام در بسیج عضویت داشتند و خودشان برای ارتقای امنیت انقلاب اسلامی
  پیشقدم شدند.

  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: نام بسیج با مقاومت عجین شده و تنها نسخه نجات بخش در برابر تهدیدات است.

  باقری با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان گفت: اصول پنج گانه‌ای که رهبری درباره بسیج فرمودند تبدیل به منشور بسیج خواهد شد و بسیجیان بعنوان دستورالعمل آن را اجرا خواهند کرد.

  وی ادامه داد: بسیج همواره در مسیر خواست رهبری و رشد و تعالی کشور بوده و امروز ایران اسلامی به بسیج تبدیل شده که باید به حرکت در این مسیر شتاب دهیم.

  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: رشد کمی بسیج و اعلام ۲۵میلیون نفر عضو بسیج نیز جای شکرگزاری دارد.

  باقری افزود: البته همه بسیجی هستند مگر افرادی که با انقلاب عناد دارند و ما باید به بسیجیان میدان بدهیم تا با خلاقیت خود اهداف را دنبال کنند.

  وی اظهار داشت: کمیت بسیج به هیچوجه نباید مانعی برای ارتقای کیفی و معنوی آحاد بسیج شود هرچند در کیفیت هم گام‌های بسیار خوبی برداشته شده اما کمیت باید بر کیفیت غلبه کند.

  ادامه دارد…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار