رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ | کد خبر : 57094
 • مسائل نفسانی در جامعه از خطرهای بزرگ در قشر دانشگاهی است

  مسائل نفسانی در جامعه از خطرهای بزرگ در قشر دانشگاهی استبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی در همایش بزرگ ۱۵۰۰ نفری بسیج دانشجو و طلبه در دانشگاه پیام نور بیرجند٬ اظهار داشت: شجره طیبه که همان بسیجیان هستند در هر جایی که حضور پیدا کنند کارآمد‌ هستند چرا که باید از این ظرفیت به صورت مطلوب استفاده شود.

  وی با بیان اینکه دانشجویان و ‌ طلبه‌های بسیجی مسؤولیت سنگینی در قبال دیگر دانشجویان دارند٬ افزود: این دو جایگاه علم در جامعه شناخته می‌شود و به همین جهت در باور جامعه زود نفوذ پیدا می‌کنند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: در جنبه میدانی هر کس که طلبه شود اظهارات او بر مبنای علم شناسی است.

  وی اذعان داشت: طلبه٬ دانشجو٬ استاد و مدرس بسیجی در قبال افرادی که حریم علم را نگه نمی‌دارند و یا به اسم حوزه و دانشگاه قیافه علمی می‌گیرند حرف‌هایی برای گفتن دارند تا آنان را به سمت درست در جامعه هدایت کنند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسائل نفسانی در جامعه از خطرهای بزرگ در قشر دانشگاهی است چرا که توجیه انحرافات و مفاسد با آنکه بسیار با اهمیت است مانند زهری است که اگر درست استفاده شود با اهمیت و اگر عکس آن باشد نتیجه معکوسی را به همراه خواهد داشت.

  عبادی افزود: اثرات جنگ دشمن با کشور ایران نشان از وجود افراد تحصیلکرده در آن کشور بوده چرا که این افراد به دانش خود از نظر علمی٬ عقلی و ایمانی جهت نداده‌اند.

  وی گفت: افرادی که جایگاه علم را به صورت دقیق شناسایی نکرده‌اند عامل خطری برای جامعه بشری هستند چرا که نتیجه علم آنان بی‌دینی٬ دزدی و اختلاس در جامعه می‌گردد.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با توجه به گسترش افراد بی دین و دزد در جامعه بر حضور پرورش سنگرنشینان بسیجی در جامعه تاکید کرد و افزود: بسیجیان عامل برپایی عدل در جامعه هستند.

  وی ادامه داد: اگر علم به عنوان سخن عادلانه و منطقی در جامعه استفاده شود برای انسان مفید و مثمر ثمر خواهد بود.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اذعان داشت: مکتب اسلام٬ مکتب واقع‌گرایی است و پرسیدن سؤال کلید فهم در انسان است.

  وی افزود: تفکر بسیجی در حوزه‌های علمی و دانشگاه می‌تواند مواضع انقلاب اسلامی را مشخص و حریم علم در جامعه بشری را حفظ کند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با توجه به فرمایشات امام خمینی(ره) افزود: امروز یکی از ضروری‌ترین تشکل‌ها بسیج دانشجو و طلبه در جامعه است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار