• تاریخ انتشار: شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰ | کد خبر : 57237
 • بسیج بیش از ۷۵ سالن ورزشی در استان کرمانشاه دارد

  سرهنگ حسین ناجی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فعال بودن بیش از ۲۰  رشته ورزشی در بسیج استان اظهار داشت: فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، کشتی، دفاع شخصی، کاراته، تکواندو، جودو، آمادگی جسمانی، دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تیروکان، شنا، کوهپیمایی، قایقرانی دو ومیدانی، کبدی، ووشو، باستانی از جمله فعالیت‌های ما است.

  مسئول تربیت بدنی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه بسیج بیش از ۷۵ سالن ورزشی در سطح استان دارد، افزود: بر اساس دستور سردار نقدی برای هر ناحیه مقاومت یک سالن چندنظوره و برای هر حوزه بسیج یک سالن تک منظوره ۴۲۰ متری در نظر گرفتیم.

  سرهنگ ناجی اضافه کرد: هم اکنون ۱۳۰سالن ۹ دی چندمنظوره و ۶۲ سالن صالحین تک منظوره برای ورزش‌های رزمی عمومی و همگانی در استان داریم و سالن‌های چندمنظوره تا پایان امسال تجهیز می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه استفاده از سالن‌های ورزشی بسیج برای عموم آزاد است، گفت: برای فرزندان پاسدار و بسیجی تخفیف ویژه لحاظ کردیم ضمن اینکه هزینه استفاده از سالن‌های بسیج از سالن‌های بیرون کمتر است و امکانات بهتری نیز داریم.

  سرهنگ ناجی بیان کرد: رسالت بسیج ورزشکاران جذب ورزشکارانی است که در عرصه‌های کشوری و قهرمانی و ملی و استانی صاحب عنوان هستند اما فلسفه کار تربیت بدنی ما در سپاه نبی اکرم(ص) سوق دادن بسیجیان به سمت ورزش است و کار بسیج ورزشکاران بیشتر فرهنگی است.

  وی افزود: از برنامه‌های خوب ابلاغی به سپاه‌های استانی، برگزاری کلاس‌های استعدادیابی در رشته‌های ورزشی مختلف در میان علاقه‌مندان در رده‌های سنی نوجوانان  و نونهالان است که این برنامه در استان ما نیز اجرا شده و در جریان است.

  سرهنگ ناجی با اشاره به بکارگیری مربیان توانمند برای برگزاری دوره‌های استعدادیابی ورزشی در تربیت بدنی سپاه استان افزود: در رشته‌های کاراته، ووشو، تکواندو، شنا، والیبال و… در گروه دختران و پسران برنامه استعدادیابی داریم و در این خصوص تفاهم‌نامه‌ای نیز با آموزش و پرورش استان داریم.

  مسئول تربیت بدنی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان کرد: امروز تیم‌های ما درمسابقات المپیاد کشور در رشته دفاع شخصی سوم شدند و در رشته دارتبه مقام اول دست یافتند.

  سرهنگ ناجی گفت: باشگاه مقاومت زیرمجموعه تربیت بدنی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان است اما چندسالی است که بودجه ندارد و خودگران شده است.

  وی گفت: کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی از جمله ورزش‌های فعال در  حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج استان است که به صورت خودجوش اقدام به برگزاری می‌کنند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار