• تاریخ انتشار: شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰ | کد خبر : 57276
 • «عثمانی» انفجار تروریستی در حله عراق را محکوم کرد/«اقدامات داعش زمینه سقوط آنها را مهیا می‌کند»

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، محمدقسیم عثمانی طی پیامی انفجار تروریستی در عراق را که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از زائران عتبات عالیات و شهادت زوار کشورمان شد، را تسلیت گفت.

  متن این پیام به شرح زیر است:

  شکوه و گستره مراسم امسال اربعین حسینی از یک‌طرف و توفیقات اخیر ملت عراق در جنگ با جریان ضد بشری داعش و حامیان کوردل آنان که حاصل وحدت همه اقوام و مذاهب عراقی است از طرف دیگر، نومیدی و یأس دشمنان اسلام را فراهم آورده است و باعث شده است که این گروهک انحرافی دست‌نشانده از سر ضعف، استیصال و درماندگی به اقداماتی وحشیانه و ضد انسانی که از ذات پلید آنان نشأت می‌گیرد، دست زنند.

  اقدام تروریستی گروه تکفیری داعش در منطقه حلّه عراق را که منجر به شهادت و جراحت زائران بصیر، نشانی دیگر از ماهیت این گروه تکفیری را به نمایش گذاشت این جریان ضد اسلامی و ضد بشری با حمایت جریان‌های غربی و عربی، به دنبال این هستند که هم چهره‌ای خشن و نادرست از اسلام را به جهانیان نشان دهند و هم بین مسلمانان جنگ و خونریزی و اختلاف ایجاد کنند که انشاء الله خداوند متعال مکر این مکاران شیطان‌صفت را به خودشان برخواهد گرداند.

  ادعای پوشالی حقوق بشر مدعیان آن شعاری توخالی بیش نیست

  اقدامات غیرانسانی جریان تکفیری داعش اراده ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران و همه آزادگان عالم را برای حمایت از دولت و ملت عراق در جنگ با داعشیان جنایتکار مصمم‌تر خواهد کرد و زمینه سقوط و رسوایی آنان و نیز جریان تکفیری حامی آنها را مهیاتر خواهد ساخت.

  این اقدامات گروه تروریستی بار دیگر نشان داد که ملت ایران همواره قربانی جریان کور تروریستی هستند و هم سکوت مدعیان حقوق بشر در این زمینه نشان خواهد داد که ادعای پوشالی حقوق بشر آنان، شعاری توخالی بیش نیست و آنان با سکوت خود از ماهیت ذاتی خود پرده برمی‌دارند و آزادگان عالم بیش‌ازپیش به ذات آنها پی می‌برند. 
   
  ضمن تسلیت این واقعه تلخ به ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای( دامه برکاته)، مسلمانان جهان به‌ویژه ملت شریف ایران و تمام آزادگان عالم، از خداوند متعال برای شهدای این حادثه علو درجات و برای مجروحان و آسیب دیدگان شفای عاجل مسألت نموده و از خداوند سبحان صبر و شکیبایی همراه با سلامت خواستارم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار